chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Pierwsza pomoc z ARBETem

Pierwsza pomoc z ARBETem

13.03.2023
Fabryka Styropianu ARBET znów zorganizowała kurs pierwszej pomocy przedmedycznej. Dlaczego? Dla pracodawcy oczywiście jest ważne, by dostarczać pracownikom różnorodnej wiedzy. W tym wypadku chodziło o wiedzę być może najważniejszą. Taką, która przydać się może, gdy ktoś przy nas będzie potrzebować pomocy.

Chemia budowlana - Fot. Arbet
Fot. Arbet
Chemia budowlana - Fot. Arbet
Fot. Arbet

Dla Fabryki Styropianu ARBET, istotne jest, by stale inwestować w kadry. Zatem chodzi o to, by stale wzbogacać wiedzę załogi, a także budować umiejętnosci nie tylko z branży ociepleń.

ierwsza pomoc przedmedyczna


Umiejętność ratowania zdrowia i życia drugiego człowieka to najważniejsza wiedza. W tym roku, dzięki profesjonalistom z Fundacji K2, załoga działu handlowego Fabryki Styropianu ARBET szkoliła nowe umiejętności z zakresu pierwszej pomocy.

Chemia budowlana - Fot. Arbet
Fot. Arbet
Chemia budowlana - Fot. Arbet
Fot. Arbet

Skąd pomysł na takie szkolenie?


ARBET, jak każdy pracodawca, chce stale inwestować w kadry. Fabryka Styropianu ARBET regularnie organizuje szkolenia, mając na celu podnoszenie kwalifikacji pracowników. W ten sposób osoby zatrudnione w firmie zdobywają nowe, cenne umiejętności, co oczywiście pozwala na wydajniejszą, lepszą, bardziej satysfakcjonującą pracę. Ale nie o samą pracę chodzi. Dla Fabryki istotny jest wpływ szkoleń na postawę życiową pracownika. Szkolenia z pierwszej pomocy zmieniają samych pomagających, ponieważ podnoszą wiarę we własne umiejętności i wpływają na budowanie pewności siebie.
REKLAMA:

O szkoleniowcach z K2


W zakresie szeroko pojętego bezpieczeństwa osobistego Fundacja K2 działa już od 2013 roku. Specjaliści z Fundacji przeszkolili w ciągu dziesięciu lat kilka tysięcy osób na kursach pierwszej pomocy przedmedycznej. K2 szkoli również z samoobrony, bezpieczeństwa osobistego, strzeleckich, survivalu czy samoobrony antyterrorystycznej.

Fundacja K2 korzysta z usług profesjonalnie wyszkolonych instruktorów oraz posiada specjalistyczny sprzęt szkoleniowy do realizacji treningów. Ma też opracowane programy kursów i szkoleń i co najważniejsze – wiedzę jak zrobić, aby kształcić szybko, kompetentnie i naprawdę skutecznie.

Autor: Arbet - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.3)

Przeczytaj także:
Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Arbet
Nowości z firmy Arbet
Czytelnia firmy Arbet
Poradnik firmy Arbet
Copyright 2024 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt