chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Fabryka Styropianu ARBET została laureatem Diamentów Forbes 2023

Fabryka Styropianu ARBET została laureatem Diamentów Forbes 2023

10.02.2023
Fabryka Styropianu ARBET okazała się znów jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce. Tym sposobem trafiła do grona laureatów prestiżowego rankingu „Diamenty Miesięcznika Forbes” 2023. To nie pierwsze "diamentowe" wyróżnienie Fabryki.

Znaleźliśmy się w rankingu laureatów sporządzanej raz do roku listy Diamenty Miesięcznika Forbes. Okazało się, że skutecznie zwiększyliśmy swoją wartość w ostatnich 3 latach. Jako przedsiębiorstwo dowiedliśmy, że potrafimy sprostać trudnościom i konsekwentnie budować markę. FS ARBET zwiększyła wartości przedsięwzięcia, co w dzisiejszych czasach nie jest łatwe.

Sukces firm organizatorzy akcji mierzą precyzyjnie – po szwajcarsku. Co to za metoda? Jak piszą organizatorzy – łączy ona metodę majątkową i dochodową. Pierwsza nie wycenia potencjału pracowników i posiadanego know-how. Wycena na podstawie zysków nie uwzględnia natomiast wrażliwości na zmiany sezonowe lub koniunkturalne. Warto też brać pod uwagę, że przedsiębiorstwa, które chcą rozwijać się dynamicznie i dużo inwestują, mogą wykazywać stosunkowo niewielkie zyski. Połączenie obu tych metod rekompensuje pomaga dokonać właściwej oceny.
Przeczytaj również: Gala Diamentów Forbesa Z Arbetem
REKLAMA:


Tegoroczne Diamenty nie są jedynym wyróżnieniem biznesowym ARBETu. Firma zdobyła m.in. pierwsze Diamenty w 2008 roku, a potem liczne nagrody, certyfikaty i dyplomy takie jak:
- Konsumencki Lider Jakości,
- Orły WPROST,
- Gepardy i Gazele Biznesu oraz wiele innych.


Autor: Arbet - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.5)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Arbet
Nowości z firmy Arbet
Czytelnia firmy Arbet
Poradnik firmy Arbet
Copyright 2023 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt