chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » OL-TRANS stał się częścią biznesu Lafarge

OL-TRANS stał się częścią biznesu Lafarge

01.02.2023
W dniu 31 stycznia br. Lafarge dokonał zamknięcia transakcji przejęcia sześciu zakładów produkcji betonu firmy OL-TRANS w lokalizacjach: Tuchom, Mrzezino, Gdynia, Bąkowo oraz Gdańsk. Transakcję poprzedziła pozytywna decyzja UOKiK.

Chemia budowlana - Tomasz Rułka. Fot. Lafarge
Tomasz Rułka. Fot. Lafarge
Akwizycja poszerzy naszą działalność związaną z produkcją betonów na północy Polski. Jednocześnie klienci z rejonu Trójmiasta zyskają dostęp do naszych zrównoważonych rozwiązań budowlanych, takich jak niskoemisyjny beton ECOPact. Dzięki takim produktom chcemy również przyspieszyć dekarbonizację budownictwa w Polsce - komentuje Tomasz Rułka, Dyrektor Generalny Linii Produktowej Betonu w Lafarge Polska.

Roczna produkcja betonu w zakładach OL-TRANS szacuje się na ok. 400 000 m3, co oznacza, że Lafarge znajdzie się w czołówce producentów w betonu w rejonie Polski północnej.
Autor: Lafarge - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.6)

Przeczytaj także:
Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Lafarge
Nowości z firmy Lafarge
Czytelnia firmy Lafarge
Poradnik firmy Lafarge
Copyright 2024 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt