chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Remmers | zimowe wydanie magazynu Remmers Relacje

Remmers | zimowe wydanie magazynu Remmers Relacje

16.12.2022
Zimowa edycja naszego magazynu #RemmersRelacje właśnie trafia do naszych Klientów. Wersja elektroniczna jest dostępna na naszej stronie internetowej.

Chemia budowlana - Fot. Remmers
Fot. Remmers

W tym wydaniu polecamy tematy:


· Hotel Arłamów . Ta nazwa wielu osobom kojarzy się przede wszystkim z miejscem, do którego na zgrupowania przed ważnymi turniejami przyjeżdża reprezentacja Polski w piłce nożnej mężczyzn. Nie inaczej było również w tym roku. Sztab szkoleniowy reprezentacji Polski opracowywał tam plan przygotowań naszej drużyny do trwających mistrzostw. A co z tym miejscem ma wspólnego Remmers? Przeczytajcie!

· Eksperci w wielu dziedzinach……w pracy i po godzinach [to o nas;)]
· Konkurs „Zabytek – nie zapomnij!“
· Let’s LED czyli Remmers o ścieżkach rozwoju branży lakierów meblowych
REKLAMA:


Stałą sekcją jest rubryka #zPasji. To w niej prezentujemy zainteresowania zawodowe i hobby naszych pracowników. Dziś możemy Wam przedstawić Pawła - naszego "Ultrasa".

W wydaniu nie zabrakło także informacji o nowych produktach (WP Flow) oraz wyjaśnienia regulacji związanych z ograniczeniem stosowania diizocyjanianów (szczególnie ważne dla branży stolarskiej).

Autor: Remmers - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.4)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Remmers
Nowości z firmy Remmers
Czytelnia firmy Remmers
Poradnik firmy Remmers
Copyright 2024 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt