chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Opracowanie Nowoczesne ściany wewnętrzne w nowym wydaniu Głosu PSB nr6/2022

Opracowanie Nowoczesne ściany wewnętrzne w nowym wydaniu Głosu PSB nr6/2022

25.11.2022
Nowe wydanie Głosu PSB.

Chemia budowlana - Fot. PSB
Fot. PSB
W listopadowo-grudniowym wydaniu „Głosu PSB” w „Temacie numeru” polecamy opracowanie nt. „Nowoczesnych ścian wewnętrznych”, w którym eksperci z firmy: Baumit, Śnieżka, Swiss Krono, Elastolith i XL Tape podpowiadają jakie wybrać materiały wykończeniowe, jak przygotować powierzchnie ścian pod okładziny oraz jak je zabezpieczyć – str. 4-15.

Dział „Technologie i produkty” zawiera informacje o produktach takich jak: ekologiczne i akustyczne płyty sufitowe, szlifierka akumulatorowa oraz płyty włóknisto-cementowe do łazienek - str. 16-18.Jak co roku, w ostatnim numerze publikujemy zestawienie nowości budowlanych, wprowadzonych na rynek przez producentów. W 2022 r. w opracowaniu prezentujemy 43 nowości rynkowe pochodzące od 25 firm, dostawców Grupy PSB, którzy gościli na łamach naszego pisma – str. 22-31.

Wyniki 5 Tragów Ogród i Dekoracji Grupy PSB oraz informacje o nowych inwestycjach partnerów i kolejnej edycji akcji Bezpieczna droga do szkoły, znajdują się w dziale „Z życia Grupy PSB” na str. 32.

REKLAMA:

Na III okładce znajdą Państwo analizę rynkową dot. popytu i cen materiałów budowlano-remontowych w ciągu III kwartałów 2022 r.
Przeczytaj również: Nowe wydanie Głosu PSB nr4/2022
Głos PSB dostępny jest również w wersji elektronicznej https://www.grupapsb.com.pl/glos-psb

Autor: Grupa PSB S.A. - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.6)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Grupa PSB
Nowości z firmy Grupa PSB S.A.
Czytelnia firmy Grupa PSB S.A.
Poradnik firmy Grupa PSB S.A.
Copyright 2024 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt