chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Trzy tytuły Kreatora Budownictwa dla spółki Austrotherm

Trzy tytuły Kreatora Budownictwa dla spółki Austrotherm

22.11.2022
Spółka Austrotherm jest jednym z polskich liderów w zakresie produkcji płyt termoizolacyjnych ze styropianu na potrzeby budownictwa. W ramach konkursu Kreator Budownictwa Roku 2022, firma Austrotherm otrzymała zaszczytne wyróżnienia w trzech kategoriach: dla osoby, firmy i inwestycji.

Chemia budowlana - od lewej: Aneta Grinberg-Iwańska, redaktor naczelna w WPIIB, Anna Śpiewak - prezes zarządu Austrotherm, Mariusz Dobrzeniecki, prezes PIIB. fot. mat. prasowe org.
od lewej: Aneta Grinberg-Iwańska, redaktor naczelna w WPIIB, Anna Śpiewak - prezes zarządu Austrotherm, Mariusz Dobrzeniecki, prezes PIIB. fot. mat. prasowe org.

17 listopada br. w Pałacu w Otrębusach, odbyła się uroczysta gala konkursowa Kreator Budownictwa Roku 2022 na której zostały wyróżnione osoby, firmy oraz produkty i inwestycje kreujące nowe trendy na rynku budowlanym.

Tytuł Kreator Budownictwa w kategorii osoba oraz firma, z rąk kapituły programu odebrała prezes zarządu Anna Śpiewak, natomiast tytuł Kreatora za wyróżniającą się inwestycję, jaką jest nowoczesny zakład Grodków III, trafił na ręce wiceprezesa zarządu Jerzego Płonki.
Chemia budowlana - od lewej: Aneta Grinberg-Iwańska, redaktor naczelna w WPIIB, Jerzy Płonka - wiceprezes zarządu Austrotherm, Mariusz Dobrzeniecki, prezes PIIB. fot. mat. prasowe org.
od lewej: Aneta Grinberg-Iwańska, redaktor naczelna w WPIIB, Jerzy Płonka - wiceprezes zarządu Austrotherm, Mariusz Dobrzeniecki, prezes PIIB. fot. mat. prasowe org.

Organizator wydarzenia - Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa - od dwunastu lat, tytułem Kreator Budownictwa Roku nagradza firmy, które cieszą się uznaniem na rynku budowlanym, Uhonorowane firmy pozytywnie kontrastują na tle innych i mogą stanowić wzór do naśladowania. Wyróżniane są także osoby, które osiągnęły sukces zawodowy, odznaczają się charyzmą i kunsztem w zarządzaniu. Doceniana jest ich przedsiębiorczość i kreatywność! W projekcie tytuły Kreator Budownictwa Roku otrzymują również produkty i inwestycje tych firm.

Galę w Pałacu w Otrębusach zainaugurował Mariusz Dobrzeniecki, prezes Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa.

- Bardzo mnie cieszy, że projekt Kreator Budownictwa Roku 2022 pokazuje kierunki rozwoju inżynierów. To dobre wzorce, indywidualne sukcesy i osiągnięcia, które wskazują drogę dla całego środowiska. Drogę coraz ciekawszą, dającą z dnia na dzień nowe możliwości. Budujemy coraz szybciej, wyżej, bezpieczniej. Do tego dochodzi coraz większa odpowiedzialność za środowisko, które nas otacza, i świadomość przestrzeni, w jakiej funkcjonują nasze realizacje – mówił Mariusz Dobrzeniecki, prezes PIIB. - W tym konkursie bardzo cieszy mnie różnorodność stanowisk, na których pracują laureaci. To świadczy o realnym docenieniu osób, które tworzą, a nie jedynie przedstawicieli danych firm lub inwestycji. Bardzo serdecznie gratuluję wszystkim tegorocznym laureatom. Każde z wyróżnionych osiągnięć jest powodem do dumy. Liczę, że ta nagroda będzie motorem napędowym w ich karierze, dając energię do dalszej kreatywnej pracy.
Chemia budowlana - od lewej: Anna Śpiewak - prezes zarządu, Jerzy Płonka - wiceprezes zarządu Austrotherm, fot. mat. prasowe org.
od lewej: Anna Śpiewak - prezes zarządu, Jerzy Płonka - wiceprezes zarządu Austrotherm, fot. mat. prasowe org.

Uroczystą galę wręczenia Certyfikatów Kreator Budownictwa Roku prowadziła Dominika Matuszak – dziennikarka telewizyjna, autorka reportaży telewizyjnych, konferansjerka, producentka wydarzeń kulturalnych oraz dziennikarka TVP Kultura i „Pytania na Śniadanie” w TVP 2.

Patronami honorowymi projektu Kreator Budownictwa Roku były Ministerstwo Rozwoju i Technologii oraz Polska Izba Inżynierów Budownictwa.

Partnerem głównym projektu było Województwo Podlaskie. Partnerem biznesowym były Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie SA oraz Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna Invest Park Sp. z o.o. Patronem projektu był serwis pracuj.pl.
REKLAMA:

Patronami medialnymi wydarzenia były ogólnopolski „Dziennik Gazeta Prawna” oraz serwis www.gazetaprawna.pl, na łamach, których został zamieszczony czterostronicowy dodatek z informacjami o projekcie i wyróżnionych laureatach.

Autor: Austrotherm - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.4)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Austrother
Nowości z firmy Austrotherm
Czytelnia firmy Austrotherm
Poradnik firmy Austrotherm
Copyright 2022 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt