chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Prestiżowy Diament Forbesa dla firmy Austrotherm

Prestiżowy Diament Forbesa dla firmy Austrotherm

22.07.2022
Firma Austrotherm już po raz siódmy z rzędu zajęła miejsce w rankingu najprężniej rozwijających się firm w Polsce. To niezwykle nobilitujące wyróżnienie dla naszej firmy, ponieważ w tym roku na liście znalazły się wyłącznie przedsiębiorstwa z 15-procentowym i większym wzrostem wartości na przestrzeni ostatnich trzech lat.

Chemia budowlana - Fot. Austrotherm
Fot. Austrotherm

Co roku magazyn Forbes we współpracy z firmą Dun&Bradstreet przygotowuje ranking przedsiębiorstw działających na terenie całego kraju. Najbardziej wiarygodne plasują się na liście Diamentów Forbesa - prestiżowego zestawienia firm, które w szybki sposób rozwinęły się na wielu płaszczyznach i zyskały na ogólnej wartości w stosunkowo krótkim czasie. Wśród kluczowych kryteriów oceny znalazły się takie pozycje, jak wyniki finansowe, wartość majątku oraz historia i wiarygodność płatnicza.

Austrotherm to czołowy producent materiałów termoizolacyjnych najwyższej jakości. Diamenty Forbesa potwierdziły, że firma w ostatnim czasie osiągnęła spektakularną dynamikę wzrostu. Świadczy on nie tylko o naszej wiarygodności biznesowej i wartości rynkowej, ale przede wszystkim o ogromnym zaufaniu ze strony naszych klientów oraz oddaniu naszych pracowników. Bez nich sukces firmy nie byłby możliwy.
Autor: Austrotherm - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.5)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Austrother
Nowości z firmy Austrotherm
Czytelnia firmy Austrotherm
Poradnik firmy Austrotherm
Copyright 2022 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt