chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Edukacyjne prezentacje dla przyszłych profesjonalistów budowlanych

Edukacyjne prezentacje dla przyszłych profesjonalistów budowlanych

12.07.2022
Podobnie jak w latach poprzednich, także w I połowie 2022 odwiedziliśmy wyższe uczelnie techniczne kształcące studentów w zakresie budownictwa i na kierunkach pokrewnych.

Ze względów epidemiologicznych część z naszych prezentacji musiała być przeprowadzona na odległość. Spotkania z przyszłymi profesjonalistami budowlanymi miały miejsce na wiodących Politechnikach: Warszawskiej, Krakowskiej, Wrocławskiej, Częstochowskiej, Koszalińskiej i Bydgoskiej, a także na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie. Podstawowym celem prezentacji organizowanych od około blisko 10 lat pod hasłem „POLIURETAN IZOLUJE LEPIEJ” jest przekazanie najważniejszych informacji o metodach wytwarzania, rodzajach, budowie, najważniejszych cechach i parametrach wyrobów poliuretanowych PUR / PIR stosowanych jako izolacja cieplna w budownictwie.

Zapraszamy do współpracy wszystkie wyższe uczelnie kształcące studentów na kierunku budownictwo i pokrewnych.
Autor: Sipur - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.8)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Sipur
Nowości z firmy Sipur
Czytelnia firmy Sipur
Poradnik firmy Sipur
Copyright 2023 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt