chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Konferencje i webinaria

Konferencje i webinaria

11.07.2022
Jednym z działań „SIPUR” jest aktywny udział przedstawicieli branży poliuretanowej w różnego rodzaju konferencjach, kongresach, warsztatach itp. zarówno stacjonarnych jak i elektronicznych (webinariach).

Organizatorami tego typu wydarzeń są m.in. firmy DND Projekt i Archmedia. Z elektronicznej formy komunikacji korzystał regularnie Związek Pracodawców Producentów Materiałów dla Budownictwa ZPPMdB, który odpowiada za organizację spotkań Grupy Roboczej ds. Rynku pracy w sektorze produkcji wyrobów budowlanych w ramach Zespołu Trójstronnego. W minionym półroczu były one poświęcone kilku kluczowym zagadnieniom dla naszej branży takim jak CBAM, Fit for 55 i CPR. W analogicznej formule były prowadzone cykliczne spotkania Porozumienia Branżowego na rzecz Efektywności Energetycznej POBE. Nie inaczej było w przypadku Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, które jest odpowiedzialne m.in. za rządowy program Partnerstwo na rzecz Dostępności. Z kolei w czerwcu Ministerstwo Rozwoju i Technologii zaprosiło do swojej siedziby przedstawicieli branży na podsumowanie konkursu na najlepsze prace dyplomowe, rozprawy doktorskie i publikacje w dziedzinie architektury i budownictwa, a także na ciekawą konferencję pt. Wyzwania współczesnego budownictwa. Oby te ostatnie spotkania „w realu” były dobrym prognostykiem dla naszej branży i całej polskiej gospodarki.

Autor: Sipur - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.2)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Sipur
Nowości z firmy Sipur
Czytelnia firmy Sipur
Poradnik firmy Sipur
Copyright 2023 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt