chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » CEMEX Polska z godłem „Konsumencki Lider Jakości 2022”

CEMEX Polska z godłem „Konsumencki Lider Jakości 2022”

15.06.2022
CEMEX Polska uzyskał Złote Godło „Konsumencki Lider Jakości 2022”. Wyróżnienie przyznawane jest najwyższej jakości produktom i usługom w oparciu o wyniki ogólnopolskiego badania konsumentów. „Konsumencki Lider Jakości” to inicjatywa redakcji „Strefy Gospodarki”, niezależnego, ogólnopolskiego dodatku do „Dziennika Gazety Prawnej”.

Chemia budowlana - Fot. Cemex
Fot. Cemex
Celem programu „Konsumencki Lider Jakości” jest wyłonienie najlepiej ocenianych marek i produktów dostępnych na polskim rynku. Prowadzone w ramach programu ogólnopolskie badania konsumenckie pozwalają na identyfikowanie liderów jakości w najbardziej popularnych branżach i kategoriach produktowych, a także na gromadzenie wiedzy o jakości wybranych produktów i usług. Dostarczają również informacji o tym, dlaczego dane produkty wybierane są jako najlepsze i z czym kojarzą się konsumentom marki uwzględniane w badaniu.

W 2022 roku odbyła się XI edycja badania. Wpływ na przyznanie godła miały m.in. takie czynniki jak: dostępność produktu, poziom cen czy design opakowania. W kategorii cement konsumenci docenili CEMEX Polska. Marka niezmiennie kojarzy się z niezawodnością, wysoką jakością i wydajnością.
REKLAMA:


Koncentracja na potrzebach klientów to nieodmiennie jeden z priorytetów CEMEX Polska. Z myślą o klientach projektujemy wysokiej jakości produkty i usługi, które stale doskonalimy. Właśnie dlatego wyróżnienie przyznane na podstawie badań konsumenckich to dla nas największa nagroda i wspaniałe źródło motywacji do dalszej pracy – mówi Rafał Gajewski, Dyrektor Pionu Handlowego w CEMEX Polska.

O programie „Konsumencki Lider Jakości”


Program „Konsumencki Lider Jakości” to inicjatywa redakcji „Strefy Gospodarki”, niezależnego dodatku do „Dziennika Gazety Prawnej”. W XI edycji badań konsumenckich, realizowanych w ramach programu, wzięło udział prawie 15 tys. respondentów. Najlepiej ocenione firmy zostały wyróżnione Złotym, Srebrnym i Brązowym Godłem.

Badania konsumenckie, stanowiące część programu „Konsumencki Lider Jakości”, są prowadzone od 2011 r. Dostarczają one wartościowych informacji o polskim rynku produktów, a także o tym, jak zmieniają się preferencje konsumentów. Pozwalają także na identyfikację stopnia rozpoznawalności produktów i usług (wskaźnik świadomości marki) oraz na ustalenie poziomu lojalności konsumentów wobec producentów i usługodawców.
Autor: Cemex - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.3)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Cemex
Nowości z firmy Cemex
Czytelnia firmy Cemex
Poradnik firmy Cemex
Copyright 2022 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt