chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Taneczny weekend z firmą Austrotherm

Taneczny weekend z firmą Austrotherm

25.05.2022
W przedostatni weekend maja oświęcimska Szkoła Podstawowa Sportowa z oddziałami Mistrzostwa Sportowego ponownie gościła tancerzy z całej Polski.

Chemia budowlana - Fot. Austrotherm
Fot. Austrotherm

Wszystko za sprawą drugiej edycji ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego eMotion Dance Festival pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta. Firma Austrotherm również i tym razem wsparła organizację tanecznego święta.
Turniej Tańca Towarzyskiego eMotion Dance Festival to ważny punkt w kalendarzu Polskiego Towarzystwa Tanecznego.

Wydarzenie cieszyło się ogromną popularnością zarówno wśród uczestników z regionu małopolskiego, jak i z całej Polski. Młodsi i starsi tancerze rywalizowali w różnych klasach i stylach tanecznych, tańcząc w parach mieszanych lub jako soliści. Uczestnicy mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności, będących efektem ciężkiej pracy, przed profesjonalną komisją sędziowską.
To było wspaniałe widowisko i bardzo udana impreza – podsumowała Agnieszka Duda, kierownik turnieju. Tancerze zaprezentowali się na bardzo wysokim poziomie, co można wyrazić słowami amerykańskiej tancerki i choreograf, Marthy Graham.
Mawiała ona, że „każdy taniec jest odkryciem nas samych. Taniec jest odzwierciedleniem naszego ciała, czasem zabawy, czasem bólu”. I to szczera prawda. Korzystając z okazji dziękuję wszystkim, w tym firmie Austrotherm, za pomoc w przeprowadzeniu Festivalu. Dzięki Urzędowi Miasta Oświęcim oraz naszym sponsorom mogliśmy już po raz kolejny zorganizować tak wspaniałe wydarzenie –
zakończyła Agnieszka Duda.

REKLAMA:


Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy kolejnych tanecznych sukcesów!

Autor: Austrotherm - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.4)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Austrother
Nowości z firmy Austrotherm
Czytelnia firmy Austrotherm
Poradnik firmy Austrotherm
Copyright 2024 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt