chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Kielczanie dopisali podczas wiosennej wystawy DOM, OGRÓD i TY

Kielczanie dopisali podczas wiosennej wystawy DOM, OGRÓD i TY

27.04.2022
Duża liczba mieszkańców regionu zdecydowała się odwiedzić w weekend Tragi Kielce i wiosenną wystawę DOM, OGRÓD i TY. Przez dwa dni stoiska wystawców z całej Polski cieszyły się zainteresowaniem całych rodzin, poszukujących fachowych porad, ciekawych inspiracji i najnowszych trendów dla domu i ogrodu.

Chemia budowlana - Fot. Targi Kielce
Fot. Targi Kielce

Mnóstwo porad w strefie ekspertów!


Oprócz szerokiej oferty materiałów budowlanych, wyposażenia wnętrz i ogrodu oraz roślin, mieszkańcy regionu mogli skorzystać z fachowych porad ekspertów. Kolejka osób chętnych do skorzystania z porad w strefie ekspertów nie malała. Patrycja Kochańska - ekspert krajobrazu, Damian Kwapisz - ekspert hipoteczny i Igor Łukawski - ekspert ubezpieczeniowy udzielali fachowych porad i instrukcji w zakresie projektowania ogrodu i finansów.

Chemia budowlana - Fot. Targi Kielce
Fot. Targi Kielce

600 sadzonek dębu i sosny rozdane!


Przygotowane przez Nadleśnictwo Daleszyce i Lasy Państwowe darmowe sadzonki szybko znalazły swoich odbiorców. W dwa dni rozdano 600 sadzonek dębu i sosny, a kielczanie, którym udało się zdobyć drzewka, nie kryli zadowolenia z możliwości posadzenia go w swoim ogrodzie.
REKLAMA:

Przyjechaliśmy do Targów zobaczyć ofertę materiałów do wyposażenia łazienki, której remont czeka nas w najbliższym czasie. Przy okazji udało się otrzymać sadzonkę dębu, którą wspólnie z synem będziemy mogli posadzić w ogrodzie – mówił Pan Paweł, który z całą rodziną pojawił się w Targach Kielce.

Chemia budowlana - Fot. Targi Kielce
Fot. Targi Kielce

Ponad stu wystawców w jednym miejscu!


Wystawcy z całej Polski pojawili się w Targach Kielce, by zaprezentować szeroką gamę materiałów budowlanych, wyposażenia wnętrz i ogrodu oraz regionalnych wyrobów. Nie zabrakło popularnych ostatnio paneli fotowoltaicznych i pomp ciepła, które cieszyły się dużym zainteresowaniem klientów oraz dużego wyboru paneli, płytek podłogowych, okien, rolet, czy ogrodzeń. Duża część zwiedzających opuszczała kielecki ośrodek, wyposażona w różnego rodzaju gatunki kwiatów, krzewów i drzewek, których również nie brakowało podczas wiosennej wystawy DOM, OGRÓD i TY.

Kolejna okazja do spotkania już w przyszłym roku.

(Oceń ten artykuł):
(4.1)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Wiadomości powiązane
Targi
Nagrody
Rankingi
Kampanie
Inwestycje
Festyny
Certyfikaty
Ogłoszenia
Szkolenia
Konkursy
Copyright 2022 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt