chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Polski producent chemii gospodarczej nowym członkiem Private Label Manufacturers

Polski producent chemii gospodarczej nowym członkiem Private Label Manufacturers Association

21.04.2022
Polski producent chemii budowlanej i gospodarczej, firma Dragon Poland została członkiem prestiżowego Stowarzyszenia Producentów Marek Własnych (PLMA), które promuje marki własne sklepów z ponad 75 krajów na świecie. Zwieńczeniem przystąpienia do organizacji będzie udział w Targach PLMA „World of Private Label” w Amsterdamie, jednych z największych targów Marek Własnych w Europie.

Chemia budowlana - Fot. Dragon Poland
Fot. Dragon Poland

PLMA to organizacja non-profit założona w 1979 roku w celu promowania marek własnych sklepów. Jest jedyną w swoim rodzaju grupą handlową, zrzeszającą 4500 firm członkowskich z całego świata. Oprócz corocznych targów w Chicago i Amsterdamie, PLMA oferuje swoim członkom liczne konferencje, programy edukacyjne dla kadry kierowniczej, wsparcie w rozwoju zawodowym, badania rynku i raporty dotyczące sprzedaży w kategoriach i kanałach, a także ankiety konsumenckie oraz liczne publikacje branżowe. Członkostwo w PLMA to potwierdzenie, że firma posiada odpowiednie zaplecze umożliwiające produkcję wyrobów pod markami własnymi dla międzynarodowych sieci i dystrybutorów.

Przystąpienie do PLMA to dla polskich firm szansa na zaprezentowanie możliwości, produktów oraz nawiązania kontaktów z licznymi sieciami handlowymi i dystrybutorami z całego świata. Jak podkreśla Bartłomiej Wróblewski, Private Label Director z Dragon Poland: - Z perspektywy producenta marek własnych, członkostwo w PLMA to docenienie wieloletniego doświadczenia, potwierdzenie najwyższej jakości produktów i dotrzymywania terminów, a przede wszystkim spełniania wygórowanych norm produkcyjnych.
REKLAMA:


Członkowie PLMA pogrupowani są według kategorii produktów, m.in.: świeżych, mrożonych, chłodzonych i gotowych produktów spożywczych, napojów, kosmetyków, produktów dla zdrowia i urody, pielęgnacji samochodu czy artykułów gospodarstwa domowego. Umożliwia to łatwiejsze połączenie producenta z sieciami marketów, hipermarketów i sklepów na całym świecie. Jak dodaje Bartłomiej Wróblewski: - W Polsce nasze produkty obecne są w ponad 5000 sklepach, zarówno w sieciach budowlanych, spożywczych, hurtowniach, jak i sklepach detalicznych. Bardzo silnie działamy również na rynku europejskim i jestem przekonany, że sam udział w Targach PLMA w Amsterdamie pozwoli nam pokazać nasze produkty i możliwości oraz znacząco przyspieszyć naszą ekspansję na rynki zagraniczne.

Coroczne międzynarodowe Targi PLMA „World of Private Label” od ponad 35 lat łączą sprzedawców detalicznych z producentami, aby pomóc im znaleźć nowe produkty, nawiązać nowe kontakty i odkryć nowe pomysły, które pomogą ich programom marek własnych odnieść sukces i rozwijać się. Delegacja firmy Dragon Poland będzie obecna w Amsterdamie w dniach 31.05-01.06.2022, gdzie zaprezentuje swoje flagowe produkty: kleje i rozcieńczalniki, ale też impregnaty, grunty, produkty do malowania i ochrony drewna, farby oraz środki czystości.

Autor: Dragon - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.9)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Dragon
Nowości z firmy Dragon
Czytelnia firmy Dragon
Poradnik firmy Dragon
Copyright 2024 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt