chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Nowe wełny ISOVER PRO na poddasza: bez komPROmisów, z mocą welonu

Nowe wełny ISOVER PRO na poddasza: bez komPROmisów, z mocą welonu

23.03.2022
ISOVER wprowadza na rynek nową linię produktów PRO do izolacji cieplnej i akustycznej poddaszy. Super-Mata PLUS PRO i Super-Mata PRO to wełny o doskonałych parametrach termicznych, wyprodukowane w technologii Thermitar i pokryte jednostronnie welonem szklanym.

Chemia budowlana - Fot. Isover
Fot. Isover

Komfort podczas montażuChemia budowlana - Fot. Isover
Fot. Isover

Zastosowanie welonu zapewnia najwyższy komfort pracy i estetykę zaizolowanej przestrzeni. Zwarta struktura wełny wzmocnionej welonem umożliwia łatwe i precyzyjne cięcie maty z rolki, a także przycinanie w miejscach wymagających szczególnej uwagi, jak np .okolice okien. Dzięki swoim właściwościom mechanicznym wełny PRO stabilnie utrzymują się pomiędzy krokwiami, a podczas montażu nie wymagają sznurkowania. Dodatkowym, praktycznym udogodnieniem dla wykonawcy jest możliwość łatwego pisania po welonie, nanoszenia markerem potrzebnych oznaczeń, np. zaznaczenie przebiegu instalacji.

Chemia budowlana - Fot. Isover
Fot. Isover

Korzyści na długie lata


Oprócz walorów, które doceni każdy wykonawca podczas montażu izolacji na poddaszu, maty z PRO to przede wszystkim długotrwałe korzyści dla inwestora i jego domowników. Maty PRO są wykonane w technologii Thermistar™, która zapewnia jednocześnie odpowiednią porowatość i delikatność, przy zachowaniu najwyższej izolacyjności materiału.

Dzięki precyzyjnemu montażowi wełna stabilnie osadza się między krokwiami wypełniając dokładnie izolowaną przestrzeń, nie pozostawiając pustych miejsc, potencjalnych mostków termicznych. Super-Mata PRO z lambdą 0,033 i Super-Mata Plus PRO z lambdą 0,032 zapewniają najwyższą efektywność energetyczną, co w praktyce przekłada się na znaczące oszczędności w kosztach ogrzewania oraz komfort termiczny o każdej porze roku. Więcej: www.isover.pl/pro

REKLAMA:Autor: Isover - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.5)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Isover
Nowości z firmy Isover
Czytelnia firmy Isover
Poradnik firmy Isover
Copyright 2024 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt