chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Wiosną czas wyjść z pięknem na zewnątrz

Wiosną czas wyjść z pięknem na zewnątrz

22.03.2022
Zaniedbane i wyblakłe drewno ogrodowe potrafi oszpecić nawet najpiękniejszą aranżację przydomowej przestrzeni i zniechęcić do korzystania z uroków wiosny w otoczeniu zieleni. Oto kilka wskazówek od marki Tikkurila, jak zabezpieczyć i odświeżyć drewniane elementy wokół domu i cieszyć się w sezonie efektowną ogrodową architekturą.

Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila

1. Czyszczenie i olejowanie tarasu


Zszarzałe po zimie deski tarasowe wymagają odświeżenia? Olejowanie pozwoli przywrócić im ładny, w pełni naturalny wygląd i przedłużyć żywotność drewna. Zanim jednak zabierzemy się za tę czynność, taras w pierwszej kolejności należy umyć. Gdy wyschnie nakładamy olej np. Tikkurila Valtti Plus Terrace Oil, który zabezpieczy powierzchnię przed wilgocią i zanieczyszczeniami, a także będzie ograniczać jej pękanie, podkreślając przy tym charakterystyczny rysunek słojów.

Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila
Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila

2. Odświeżenie mebli ogrodowych


Wyblakłe i zakurzone meble ogrodowe wcale nie zachęcają, by wygodnie rozsiąść się na tarasie i cieszyć wiosennym słońcem, dlatego im również przyda się mały lifting. Impregnująca lakierobejca Tikkurila Valtti Plus Complete zapewni ochronę drewna w zmiennych warunkach pogodowych, a dzięki szerokiej palecie barw pozwoli uzyskać piękny kolor mebli wpisujący się w aranżację każdego ogrodu.

REKLAMA:

3. Mała architektura ogrodu jak nowa


Istotnymi elementami kształtującymi klimat przydomowej przestrzeni są także ogrodzenia, skrzynie na kwiaty oraz przydomowe warzywniki. Jeśli na wiosnę odświeżymy ich kolor, to przez cały sezon stanowić będą wdzięczne uzupełnienie ogrodowej scenerii zachęcające do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Autor: Tikkurila - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.2)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Tikkurila
Nowości z firmy Tikkurila
Czytelnia firmy Tikkurila
Poradnik firmy Tikkurila
Copyright 2022 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt