chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Tikkurila będzie nadawać kolorytu w programie "Budując marzenia"

Tikkurila będzie nadawać kolorytu w programie "Budując marzenia"

11.10.2021
Jesienią Anna Dereszowska kontynuować będzie swoją remontową przygodę w siedlisku agroturystycznym pośród mazurskich jezior i lasów. W nowych odcinkach programu „Budując marzenia”, które będzie można oglądać w TVN Style i player.pl już od 11 października, kolorytu temu niezwykłemu miejscu dodawać będą m. in. farby Tikkurila.

Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila

Program pokazuje krok po kroku, jak para zmienia swoje życie budując niezwykłą enklawę agroturystyczną w pięknym krajobrazie mazurskim w miejscowości Ławki koło Rynu. Wiosną można było śledzić, jak produkty Tikkurila wykorzystano do metamorfoz elementów drewnianych - skrzynek ogrodowych i starej ramy lustra, której nadano unikatowy styl w subtelnym błękicie. Jesienią przeniesiemy się do wnętrza domów i będziemy obserwować postępy prac wykończeniowych, do których inspiracje aktorka zamierza czerpać m.in. z lokalnej kultury. Jakie kolory i dekoracje zagoszczą ostatecznie w siedlisku można będzie zobaczyć w kolejnych odcinkach cyklu.

Premierowe odcinki do obejrzenia w kolejne poniedziałki od 11 października na antenie TVN Style i na player.pl o 20.50. Powtórki programu będą emitowane w TVN Style w czwartki o 21.20, piątki o 15:45, soboty o 16:05 oraz w niedziele o 10.15.
Autor: Tikkurila - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.3)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Tikkurila
Nowości z firmy Tikkurila
Czytelnia firmy Tikkurila
Poradnik firmy Tikkurila
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt