chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » CEMEX Polska ponownie w czołówce Rankingu Odpowiedzialnych Firm

CEMEX Polska ponownie w czołówce Rankingu Odpowiedzialnych Firm

22.06.2021
CEMEX Polska zajął 2. miejsce w kategorii branżowej i 7. miejsce w klasyfikacji generalnej Rankingu Odpowiedzialnych Firm. Przedsiębiorstwa uwzględniane w zestawieniu są oceniane pod kątem jakości zarządzania społeczną odpowiedzialnością biznesu. Od 2018 r. Ranking Odpowiedzialnych Firm jest organizowany przez Koźmiński Business Hub, we współpracy z Forum Odpowiedzialnego Biznesu, firmą Deloitte oraz Dziennikiem Gazetą Prawną.

Chemia budowlana - Fot. Cemex
Fot. Cemex
Wyniki XV edycji Rankingu Odpowiedzialnych Firm poznaliśmy 18 czerwca br.

CEMEX Polska uzyskał 89 punktów na 100 możliwych. Zajął tym samym 2. miejsce w kategorii „Produkcja przemysłowa” i, podobnie jak przed rokiem, był najwyżej sklasyfikowanym przedsiębiorstwem spośród producentów materiałów budowlanych. Uplasował się także na 7. pozycji w kategorii generalnej, ex aequo z firmami: Polpharma i Lidl Polska.
REKLAMA:


Obecność w czołówce tak prestiżowego zestawienia to z jednej strony potwierdzenie, że nasze działania na rzecz zrównoważonego rozwoju spełniają najwyższe standardy, z drugiej strony to także zobowiązanie do dalszego doskonalenia i konsekwentnej pracy w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu – mówi Dominika Sztuka-Arak, Prezeska Fundacji CEMEX „Budujemy przyszłość”– Działania podejmowane przez CEMEX Polska oraz Fundację CEMEX „Budujemy Przyszłość” w okresie pandemii pokazały, że zrównoważony rozwój znajduje się na szczycie hierarchii priorytetów firmy. W tym czasie nie tylko kontynuowaliśmy prowadzone działania, ale dodatkowo wdrożyliśmy projekt „Wirtualna Klasa CEMEX”, w ramach którego wolontariusze wspierają organizację zdalnego nauczania w szkołach w okolicy naszych zakładów – dodaje.

W XV Rankingu Odpowiedzialnych Firm wzięło udział 80 przedsiębiorstw, z których 70 zakwalifikowano do głównego zestawienia. Zwycięzcą tegorocznej edycji Rankingu został BNP Paribas Bank Polska. Podobnie jak przed rokiem, wręczenie nagród odbyło się w przestrzeni wirtualnej.

Tworzony od kilkunastu lat Ranking Odpowiedzialnych Firm wyróżnia spółki działające na polskim rynku, które cechuje wysoka jakość systemu zarządzania społeczną odpowiedzialnością biznesu. Co roku w Rankingu bierze udział ok. stu firm, CEMEX Polska uczestniczy w nim od 2011 roku.


Autor: Cemex - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.3)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Cemex
Nowości z firmy Cemex
Czytelnia firmy Cemex
Poradnik firmy Cemex
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt