chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Internauci wybierają Fasadę Roku 2021

Internauci wybierają Fasadę Roku 2021

02.06.2021
Ogólnopolski konkurs Fasada Roku 2021 trwa w najlepsze. Choć lista jurorów jest już zamknięta, to każdy z nas może poczuć się jak ekspert od architektury i ocenić kandydatów do tytułu. Jak to możliwe? Zanim do gry wejdzie konkursowe gremium, głos należy do internautów.

Chemia budowlana - Fot. Baumit
Fot. Baumit

1 kwietnia br. wystartował konkurs Fasada Roku, który już po raz piętnasty nagrodzi najlepsze realizacje wykonane w technologii Baumit w 5 kategoriach: budynek jednorodzinny nowy, budynek wielorodzinny nowy, budynek po termomodernizacji, budynek niemieszkalny oraz budynek historyczny po renowacji.

Choć termin nadsyłania zgłoszeń do tegorocznej edycji mija dopiero 30 września br., w grze jest już blisko setka obiektów, m.in. z Białegostoku, Gdańska, Gdyni, Krakowa, Łodzi, Poznania, Radomia, Warszawy czy Wrocławia. Wiele wskazuje na to, że podobnie jak w ubiegłych latach najliczniej reprezentowaną grupą w konkursie będą nowe budynki wielorodzinne, choć w pozostałych kategoriach wybór zwycięskiej realizacji również nie będzie zadaniem najłatwiejszym.
REKLAMA:


Zostań jurorem, zagłosuj!


W konkursie ważny jest każdy głos. Mają go branżowi eksperci, ale także internauci, którzy co roku tworzą swój niezależny ranking fasad. Tegoroczny plebiscyt wystartował 1 maja i potrwa do 31 października. Aby zagłosować i stać się częścią tego prestiżowego projektu, wystarczy odwiedzić adres www.fasadaroku.baumit.com. Można ocenić dowolną liczbę obiektów, przypisując głosom wagę od 1 do 5. Projekt, który zbierze ich najwięcej w swojej kategorii zostanie uhonorowany „wyróżnieniem internautów”.

Obrady jury


Po internautach do gry wejdzie profesjonalne jury złożone z doświadczonych architektów i ekspertów branżowych – obrady zaplanowano na listopad br. To na nich będzie spoczywała odpowiedzialność wyłonienia zwycięzców w poszczególnych kategoriach. Odpowiedzialność tym większa, że stawką jest nie tylko tytuł Fasada Roku 2021 i 10 000 zł, lecz także automatyczna kwalifikacja do rozgrywki międzynarodowej – Baumit Life Challenge.

Słowo o projekcie Fasada Roku


Konkurs Fasada Roku to jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu branży architektonicznej. U jego podstaw leży zaakcentowanie istotnej roli fasady w kształtowaniu lokalnego krajobrazu i nagrodzenie architektów, inwestorów oraz wykonawców, którzy wdrażając odważne pomysły i sięgając po wysokojakościowe produkty, tworzą atrakcyjną scenerię dla naszego codziennego życia. Ideę wspierają uznane organizacje branżowe.Nasz portal chemiabudowlana.info jest patronem medialnym wydarzenia.

Autor: Baumit - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.8)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Baumit
Nowości z firmy Baumit
Czytelnia firmy Baumit
Poradnik firmy Baumit
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt