chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Rusza III edycja programu stażowego Śnieżki

Rusza III edycja programu stażowego Śnieżki

05.05.2021
W polskich spółkach Grupy Śnieżka ruszyła rekrutacja na płatne staże w ramach III edycji „Spektrum”. Tym razem na studentów i absolwentów czeka jedenaście miejsc, a na część z nich – praca pod okiem opiekunów, którzy znaleźli zatrudnienie w Śnieżce po zakończeniu pierwszej edycji programu. Rekrutacja potrwa do końca maja.

Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka

Program stażowy Śnieżki, wzorem poprzednich edycji, będzie trwał 3 miesiące – od początku lipca do końca września. Mogą wziąć w nim udział zarówno studenci ostatnich lat, jak i absolwenci w ciągu dwóch lat po skończeniu studiów. Uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił w jednym z dziewięciu obszarów: księgowość, badania i rozwój (2 miejsca), transformacja cyfrowa i IT (2 miejsca), obsługa klienta krajowego w zespole e-commerce, sprzedaż eksportowa, marketing strategiczny (w zespole pricingu i zarządzania przychodami), dane i analityka, spedycja, zarządzanie zasobami ludzkimi.

Dział sprzedaży eksportowej przyjmie stażystę w Warszawie, a pozostałe zespoły – w Brzeźnicy w województwie podkarpackim. Staże odbędą się stacjonarnie w biurach Śnieżki z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Rekrutacja potrwa od 5 do 31 maja.
REKLAMA:


Zeszłoroczna edycja „Spektrum” ponownie zakończyła się sukcesem. Zagwarantowaliśmy wszystkim stażystom nowe doświadczenia zawodowe, a kilku z nich, po zakończeniu programu, na stałe dołączyło do naszego zespołu. Oprócz dbałości o wysoce merytoryczny aspekt programu, ze względu na pandemię, szczególny nacisk położyliśmy także za zasady bezpieczeństwa. Podobne podejście będzie nam towarzyszyć również w tym roku. Dzięki temu studenci i absolwenci zyskają szansę na rozwój w bezpiecznym środowisku – mówi Patrycja Radwańska, dyrektor ds. zarządzania zasobami ludzkimi Śnieżka SA.

Korzyści już na starcie i szansa na zatrudnienie


Program stażowy Śnieżki chwalą jego dotychczasowi uczestnicy – zeszłoroczna II edycja została pozytywnie oceniona w końcowych ankietach. Co roku wzrasta też liczba kandydatów, którzy po odbyciu stażu dostają możliwość związania swojej kariery zawodowej ze Śnieżką. Opiekunami części uczestników III edycji „Spektrum” będą osoby, które taką decyzję podjęły dwa lata wcześniej.

Do podjęcia stażu zachęcają nie tylko dobre opinie starszych kolegów, lecz także szereg benefitów. Poza umową o praktykę absolwencką i wynagrodzeniem, stażyści mogą liczyć na pakiet ciekawych szkoleń oraz dofinansowanie dojazdów i posiłków. Na koniec współpracy dostaną również feedback rozwojowy poparty badaniem kompetencji, a ponadto certyfikat ukończenia programu stażowego w Śnieżce. Tradycyjnie najlepsi stażyści mają szansę na zatrudnienie w spółkach Grupy Śnieżka.
Autor: Śnieżka - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.4)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Śnieżka
Nowości z firmy Śnieżka
Czytelnia firmy Śnieżka
Poradnik firmy Śnieżka
Copyright 2022 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt