chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » CEMEX Polska edukuje w obszarze zrównoważonego budownictwa

CEMEX Polska edukuje w obszarze zrównoważonego budownictwa

16.04.2021
CEMEX Polska kontynuuje cykl webinarów poświęconych zrównoważonemu budownictwu. Eksperci firmy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie projektowania i stosowania rozwiązań przyjaznych dla środowiska. Patronat nad wydarzeniami objęło Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego (PLGBC).

Chemia budowlana - Fot. Cemex
Fot. Cemex

CEMEX Polska wprowadza na rynek kolejne materiały budowlane o parametrach pożądanych w sektorze zrównoważonego budownictwa. Poszczególnym materiałom poświęcone są webinary skierowane do architektów, projektantów, a także decydentów – zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym.

Chemia budowlana - Fot. Cemex
Fot. Cemex

Z każdym rokiem zrównoważone budownictwo cieszy się coraz większą popularnością. CEMEX Polska ma w swojej ofercie wiele produktów i rozwiązań, które pozwalają na wznoszenie różnorodnych obiektów i konstrukcji z poszanowaniem środowiska naturalnego. Dlatego w 2021 roku planujemy kilkanaście spotkań szkoleniowo-informacyjnych, dzięki którym osoby zainteresowane zrównoważonym budownictwem poznają zalety naszych rozwiązań – mówi Piotr Karbownik, Manager ds. Zarządzania Produktami CEMEX Polska.

Eksperci CEMEX Polska poprowadzili pierwsze spotkania online dotyczące produktów betonowych w 2020 roku. Wydarzenia cieszyły się dużym zainteresowaniem, dlatego w tym roku webinarów będzie więcej.

REKLAMA:

Począwszy od marca aż do listopada, w każdym miesiącu odbędzie się przynajmniej jedno spotkanie dotyczące zrównoważonego budownictwa i produktów takich jak INSULARIS PIANO, DECO STONE, PERVIA czy Vertua®. Najbliższy webinar, zaplanowany na 29 kwietnia, będzie poświęcony betonowi wodoprzepuszczalnemu PERVIA, który może być stosowany jako nawierzchnia lub podbudowa nawierzchni, umożliwiając odprowadzanie wód do gruntu.
Szczegółowe informacje o webinarach CEMEX Polska poświęconych zrównoważonemu budownictwu są dostępne na stronie www.cemex.pl/webinary


Autor: Cemex - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.6)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Cemex
Nowości z firmy Cemex
Czytelnia firmy Cemex
Poradnik firmy Cemex
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt