chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Niezawodne rozwiązania dla niezwykłych efektów

Niezawodne rozwiązania dla niezwykłych efektów

08.03.2021
Sika, międzynarodowy koncern dostarczający specjalistyczne produkty chemiczne, wystartował w marcu z kampanią telewizyjną w Polsce. Spoty podkreślające najwyższą jakość oraz zaawansowanie technologiczne oferowanych przez firmę rozwiązań emitowane są w kanałach należących do TVP, Polsatu oraz TVN Grupy Discovery.

Chemia budowlana - Fot. Sika
Fot. Sika

Jesteśmy obecni na polskim rynku już od 30 lat. Tworząc oferowane przez nas rozwiązania, wielką wagę przykładamy do dbałości o detale i doboru właściwej technologii, które są gwarancją niezawodności i najwyższej jakości. Dzięki nim nasi klienci mogą sprostać każdemu, nawet najtrudniejszemu wyzwaniu – mówi prezes Siki Poland, Zoran Iljadica. – Właśnie na te elementy chcieliśmy poprzez kampanię zwrócić szczególną uwagę.

Niezawodne rozwiązania dla niezwykłych efektów


Telewizyjna kampania produktowa Siki w Polsce rozpoczęła się w marcu i potrwa do maja. Spoty emitowane są w kanałach należących do TVP (m.in. TVP Info, TVP Kultura, TVP Sport), Polsatu (m.in. Polsat, Polsat News, Polsat Music) oraz TVN Grupy Discovery (m.in. Canal+ Sport, Discovery Science, TVN Turbo).
REKLAMA:


W marcu na ekranach telewizorów pojawił się już spot prezentujący różnorodne rozwiązania oferowane przez Sikę oraz drugi – poświęcony flagowemu produktowi Sikaflex 11 FC+. To jednoskładnikowy, uniwersalny, elastyczny klej, który służy również do wypełniania i uszczelniania materiałów budowlanych. W kolejnej odsłonie kampanii planowana jest emisja spotów przedstawiających piany montażowe Sika Boom.

Za obsługę kampanii telewizyjnej odpowiada agencja Wavemaker.


Autor: Sika - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.8)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Sika
Nowości z firmy Sika
Czytelnia firmy Sika
Poradnik firmy Sika
Copyright 2022 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt