chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Firma Austrotherm liderem w branży

Firma Austrotherm liderem w branży

23.02.2021
Firma Austrotherm została laureatem w konkursie Builder Awards i otrzymała tytuł Budowlanej Firmy Roku 2020, a prezes zarządu, Anna Śpiewak tytuł Osobowość Branży.

Chemia budowlana - Fot. Austrotherm
Fot. Austrotherm

Konkurs organizowany jest przez magazyn Builder, wiodący i niezależny miesięcznik dla budownictwa, architektury i biznesu, dostępny na rynku od 1997 roku. Nagrody są uznaniem pozycji rynkowej przedsiębiorstw, talentu i managerskich sukcesów w zarządzaniu biznesem, a w tym roku także docenieniem efektywności realizowanych strategii w sytuacji zarządzania kryzysowego. Wyróżnieni przedsiębiorcy wskazują drogi rozwoju i stanowią impuls do działania. Wywierają silny i pozytywny wpływ na całą branżę budowlaną, bez względu na przeciwności czy niesprzyjające okoliczności. Przekazane nagrody to również rekomendacje miesięcznika Builder, promocja firm i osób, a także upowszechnianie dobrych praktyk i relacji biznesowych w branży budowlanej.

Nagroda przyznana firmie Austrotherm to potwierdzenie jej osiągnięć i docenienie doskonałej pozycji na rynku w 2020 roku, który postawił przed branżą dodatkowe, zupełnie nowe problemy wywołane pandemią. Mimo wszystkich przeciwności udało się sprostać wielu wyzwaniom i zakończyć ten trudny rok z bardzo dobrym wynikiem.
Przeczytaj również: Super Marka 2021 dla Austrotherm
Chemia budowlana - Fot. Austrotherm
Fot. Austrotherm

„Efekt jaki udało się osiągnąć zawdzięczamy ogromnemu wysiłkowi wszystkich pracowników Austrotherm. Dzięki ich pełnej zaangażowania pracy oraz gotowości, by każdego dnia podejmować nowe wyzwania, jesteśmy w stanie osiągać postawione przed sobą, ambitne cele. Jednym z nich, w mijającym roku, była realizacja budowy trzeciego zakładu produkcyjnego w Grodkowie koło Brzegu" - mówi prezes zarządu Austrotherm i dodaje - "decyzja o budowie kolejnej fabryki została podyktowana sygnałami płynącymi z rynku. Stale rosnące zapotrzebowanie na produkty marki Austrotherm oraz ciągle niezaspokojone potrzeby mieszkaniowe Polaków, były dla nas ważnym impulsem do zwiększenia potencjału produkcyjnego firmy. Dziś z satysfakcją mogę stwierdzić, że udało nam się zrealizować założony cel, a powstały zakład stanowi największą inwestycję w historii firmy.”

REKLAMA:


Autor: Austrotherm - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Austrother
Nowości z firmy Austrotherm
Czytelnia firmy Austrotherm
Poradnik firmy Austrotherm
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt