chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Tikkurila zaprasza na bezpłatne porady designerów online

Tikkurila zaprasza na bezpłatne porady designerów online

19.02.2021
Osoby planujące remonty i poszukujące w związku z tym wskazówek kolorystycznych mogą teraz bez wychodzenia z domu i całkowicie bezpłatnie, skorzystać z usług profesjonalnych designerów, a wszystko dzięki poradom organizowanym przez Tikkurila. Kalendarz konsultacji online z designerem oferowanych przez tę markę dostępny jest w serwisie https://www.estudiokoloru.pl/porada-designera/porada-designera-online

Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila

Konsultacje online z designerami mają formę wideo rozmowy trwającej do 45 minut. Aby zapewnić jak największą ich efektywność, osoby korzystające z usługi proszone są wcześniej o wypełnienie ankiety, która jest pomocna w zapoznaniu się z preferencjami klienta, a także w ustaleniu rodzaju i wielkości pomieszczenia, które będzie omawiane będzie podczas spotkania. Efektem porady jest przygotowana przez projektanta spersonalizowana tablica inspiracji oraz propozycja zestawień kolorystycznych.

Jako podsumowanie spotkania wysyłana jest wiadomość mailowa zawierająca informacje o wybranych kolorach, propozycję produktów do zastosowania na poszczególnych powierzchniach oraz wyliczenie ilości farb potrzebnych do pomalowania danego pomieszczenia. Ponadto, by zapewnić możliwość przetestowania w konkretnym wnętrzu wybranych kolorów, w ramach usługi klient otrzymuje przesyłkę kurierską z 3 próbkami farby Tikkurila Optiva Matt 5 o pojemności 0,09 l wraz z pędzlem do ich aplikacji.
REKLAMA:


- Kolor ścian ma kluczowe znaczenie zarówno dla stylistyki wnętrza, jak i naszego samopoczucia. Samodzielny wybór odcieni farb z oferowanej przez Tikkurila palety ponad 13 tysięcy możliwości bywa trudny. W odpowiedzi na takie sygnały od naszych klientów postanowiliśmy wprowadzić usługę porady designera, dedykowaną wszystkim, którzy przymierzając się do zmian kolorystycznych we własnych wnętrzach potrzebują fachowego wsparcia. Formuła spotkania, czyli konsultacja online, pozwala na skorzystanie z niej w zaciszu własnego domu, co w czasie pandemii dla większości osób stanowi dodatkowy atut. Pierwsze opinie klientów udowadniają, że pomysł doskonale się sprawdza. Dzięki wiedzy i doświadczeniu projektantów oraz ich przygotowaniu się indywidulanie do każdego spotkania, konsultacje są bardzo merytoryczne i prowadzą do rzeczowych konkluzji. Usługa daje także możliwość przetestowania wybranych odcieni, ponieważ w przeciągu kilku dni klient otrzymuje próbki farb - komentuje Małgorzata Skąpska, kierownik ds. komunikacji marketingowej i PR Tikkurila Polska.

Autor: Tikkurila - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.4)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Tikkurila
Nowości z firmy Tikkurila
Czytelnia firmy Tikkurila
Poradnik firmy Tikkurila
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt