chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Ruszyła 3. edycja Baumit Klubu – sprawdź, co możesz zyskać!

Ruszyła 3. edycja Baumit Klubu – sprawdź, co możesz zyskać!

19.02.2021
Prezenty – chyba każdy lubi je dostawać, a teraz jest ku temu doskonała okazja. 1 lutego 2021 r. wystartowała trzecia już edycja programu dla wykonawców – Baumit Klub. Na członków czeka wiele niespodzianek, takich jak atrakcyjne akcje promocyjne i nowe nagrody. Sprawdź, jak dołączyć!

Chemia budowlana - Fot. Baumit
Fot. Baumit

Wyobraź sobie, że kupujesz produkty premiowane (materiały do elewacji, tynki maszynowe, masy samopoziomujące, gładzie i kleje do płytek), rejestrujesz swoje faktury, a następnie wymieniasz zgromadzone punkty na nagrody. Brzmi zbyt pięknie? Niekoniecznie, tak bowiem w skrócie przedstawia się formuła członkostwa w Baumit Klubie. Producent materiałów budowlanych chce w ten sposób docenić firmy wykonawcze, które na co dzień pracują z jego produktami. Członkostwo w Baumit Klubie po prostu się opłaca.

Co mogę zyskać?


Przystępując do programu, możesz liczyć na szereg przywilejów, w tym nagrody i promocje tylko dla klubowiczów. Każdy startuje z pozycji Uczestnika i na początek otrzymuje dostęp do dwóch koszyków nagród "Odzież robocza” i "Narzędzia”. Awans na status Przyjaciela lub wyższy otwiera przed członkami kolejne kategorie: "Elektronika", "Rodzinne", "Bony" i "Przelewy na kartę prepaid", pozwalając im wybierać spośród 120 nagród, które można odbierać za zgromadzone punkty aż do 28 lutego 2022 roku.
REKLAMA:


Jak zbierać punkty?


By punkty zasiliły Twoje konto, wystarczy, że zarejestrujesz fakturę, na której znajdują się premiowane produkty Baumit. Można ją wysłać w formie pliku JPG czy PDF za pośrednictwem strony www.baumitklub.pl, korzystając z opcji "Dodaj fakturę" lub aplikacji mobilnej Baumit Klub, która posiada funkcję "Zrób i wyślij zdjęcie". Bez względu na to, który sposób wybierzesz, pamiętaj, aby to zrobić najpóźniej do końca miesiąca następującego po tym, w którym dokonałeś zakupu, czyli przykładowo fakturę z 10.02.2021 r. powinieneś zgłosić do 31.03.2021 r. Nowi członkowie mogą rejestrować faktury z datą nie wcześniejszą niż data rejestracji w Baumit Klubie, jednak do końca lutego Baumit ma dla nich specjalny bonus! Rejestracja w Baumit Klubie do końca lutego daje możliwość rejestrowania faktury wystawionych nawet na początku stycznia. Ważne by to zrobić do 28.02.2021.

Dodatkowe punkty w Baumit Klub będzie można uzyskać także biorąc udział w okresowych promocjach, ankietach czy innych aktywnościach! A im więcej punktów, tym wyższy status i jeszcze lepsze przeliczniki!

Jak mogę dołączyć do Baumit Klubu?


To proste! Wystarczy wejść na stronę www.baumitklub.pl, wybrać opcję „Zapisz się” i wypełnić formularz. Potem pozostaje już tylko zbierać punkty, zdobywać kolejne poziomy i wymieniać je na nagrody. Do dzieła!
Przeczytaj również: Fasada Roku 2020 z rekordem!
Autor: Baumit - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.1)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Baumit
Nowości z firmy Baumit
Czytelnia firmy Baumit
Poradnik firmy Baumit
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt