chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » ATLAS M-System 3G w nowej odsłonie

ATLAS M-System 3G w nowej odsłonie

13.01.2021
ATLAS M-System 3G, znany i ceniony system do mocowania płyt na ścianach, sufitach i poddaszach, doczekał się nowej wersji. Teraz można go także używać na podłogach. Łączniki talerzykowe są przeznaczone do mocowania podłogowych płyt włóknisto-cementowych oraz drewnopochodnych. Dzięki systemowi idealnie wypoziomujemy krzywizny i nierówności.

Chemia budowlana - Fot. Atlas
Fot. Atlas
ATLAS M-SYSTEM 3G jest narzędziem, dzięki któremu można szybko, sprawnie i samemu zamontować płyty. To wygodna alternatywa dla nieporęcznych i trudnych w montażu tradycyjnych stelaży aluminiowych. Do tej pory za pomocą systemu stworzonego przez firmę Atlas można było mocować płyty na ścianach, sufitach i poddaszach. Od niedawna wzbogacił się on o nową wersję przeznaczoną do podłóg o maksymalnych obciążeniach eksploatacyjnych wynoszących 4 kN/m kw. ATLAS M-SYSTEM 3G służy m.in. do niwelowania różnic w poziomach podkładów. Ale nie tylko. Możemy go zastosować również do wykonywania podłóg podniesionych na podkładach, legarach i belkach stropowych oraz montażu na podłogach drewnianych. Co ważne, umożliwia jednoczesny montaż izolacji termicznej, akustycznej i paroszczelnej.

Poręczny, wygodny, lekki


ATLAS M-System 3G do podłóg to zestaw poręczny, wygodny i lekki. Transport opakowania zawierającego wszystkie niezbędne elementy do wykonania montażu płyt włóknisto-cementowych oraz drewnopochodnych., nie nastręcza żadnych problemów. Znajdują się w nim talerze montażowe, śruby mocujące, tuleje rozporowe oraz stalowe wkręty do mocowania płyt do talerzyków. Jedno opakowanie produktu wystarcza na wykonanie 7 m kw. podłogi.
Chemia budowlana - Fot. Atlas
Fot. Atlas
System przeznaczony jest zarówno do nowo wykańczanych pomieszczeń, jak i do prac remontowych. Świetnie sprawdza się przy pracach związanych z nadawaniem strychom i poddaszom cech użytkowych lub też adaptacji użytkowanych wnętrz na inne cele. Jest idealnym rozwiązaniem do wykonywania obudów kanałów wentylacyjnych i instalacyjnych.

Szybki i łatwy montaż


Trudności nie nastręcza montaż systemu. Z powodzeniem można to robić w pojedynkę. I szybko. Praca ogranicza się do wykonania kilkunastu otworów, w których należy zamocować łączniki oraz do przykręcenia płyty do talerzyków przy użyciu stalowych wkrętów.

ATLAS M-System 3G umożliwia szybki montaż posadzek na istniejących podłogach bez konieczności prowadzenia prac rozbiórkowych, z pominięciem mokrych etapów prac i przerw technologicznych. Dzieje się to bez dodatkowego obciążenia konstrukcji stropów.
REKLAMA:

Użytkowanie systemu nie wiąże się także z traceniem czasu na wyrzucanie pozostałych po pracy odpadów. Dlaczego? Bo po prostu ich nie ma.

(Oceń ten artykuł):
(4.4)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Wiadomości powiązane
Targi
Nagrody
Rankingi
Kampanie
Inwestycje
Festyny
Certyfikaty
Ogłoszenia
Szkolenia
Konkursy
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt