chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Zabezpiecz drewno na zimę z Jedynką

Zabezpiecz drewno na zimę z Jedynką

29.10.2020
Zimowe miesiące stanowią trudny okres dla drewnianej architektury naszego ogrodu. Zmienne warunki pogodowe mogą nie tylko niekorzystnie wpłynąć na ich wygląd, ale również narazić na uszkodzenia. Na szczęście można temu zapobiec z pomocą specjalistycznych produktów, które skutecznie ochronią ogrodowe wyposażenie, zachowując jego urok na wiele sezonów.

Chemia budowlana - Fot. Jedynka
Fot. Jedynka
Chemia budowlana - Fot. Jedynka
Fot. Jedynka

Chemia budowlana - Fot. Jedynka
Fot. Jedynka
Wilgoć, promieniowanie UV, wahania temperatury oraz naprzemiennie topniejąca i zamarzająca woda – to główne czynniki atmosferyczne towarzyszące nadejściu zimy, które mogą powodować niszczenie drewna. Aby temu zapobiec i móc cieszyć się jego pięknem przez długi czas, konieczne jest odpowiednie zabezpieczenie drewnianych powierzchni. Dostępne na rynku produkty dekoracyjno-ochronne, jak np. Jedynka Deco & Protect Impregnat 3w1, zapewniają utrzymanie dobrej kondycji naturalnego surowca, podkreślając także niepowtarzalny rysunek jego usłojenia. Produkt wnikając głęboko w strukturę drewna tworzy jednocześnie na powierzchni ochronną powłokę, zapewniając zabezpieczenie trwające nawet do 7 lat. Dodatkowo, powstała powłoka zwiększa odporność na grzyby pleśniowe i inne drobnoustroje mające destrukcyjny wpływ na drewno.

W przeciwieństwie do mebli, stałych elementów architektury ogrodu nie da się przechować w suchym pomieszczeniu, przez co są narażone na działanie zmiennych warunków atmosferycznych przez cały rok. Dlatego też tak ważna jest ich właściwa pielęgnacja jeszcze przed wystąpieniem pierwszych przymrozków. Jedynka Deco & Protect Impregnat 3w1 skutecznie zabezpiecza drewno już po godzinie od zastosowania, nawet w przypadku deszczu. Nowoczesny system hydro stop z pomocą wosku i specjalistycznych żywic odpycha cząsteczki wody i wilgoć, ograniczając niszczenie powłoki. Zaletą impregnatu jest także zapewnienie walorów dekoracyjnych. Paleta 5 modnych odcieni - od bieli, przez szary, po różne tonacje brązu - pozwala na podkreślenie estetyki drewna w ulubionym i pasującym do aranżacji ogrodu kolorze.

(Oceń ten artykuł):
(4.4)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy
Nowości z firmy
Czytelnia firmy
Poradnik firmy
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt