chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Złota Budowlana Marka Roku dla Termo Organiki

Złota Budowlana Marka Roku dla Termo Organiki

29.10.2020
Największy producent styropianu oraz kompletnego systemu ociepleń otrzymał najwyższe wyróżnienie - Złotą Statuetkę Budowlanej Marki Roku 2020 w kategorii Styropian. Lider rynku ociepleń kolejny raz z rzędu został wyróżniony tą prestiżową nagrodą, która w tym roku jest wynikiem ogólnopolskich, niezależnych badań przeprowadzonych na próbie 2779 wykonawców budowlanych.

Chemia budowlana - Fot. ASM
Fot. ASM

Ogólnopolskie badania wykazały, że marka Termo Organika w kategorii „Styropian” uzyskała najwyższą notę we wszystkich badaniach: ma najlepszą jakość w porównaniu z konkurencją, jest najczęściej polecana wśród wykonawców oraz posiada najlepszą relację jakości do ceny.

Chemia budowlana - Marek Juszczyk, dyr. regionalny regionu łódzkiego ze złotą statuetką Budowlanej Marki Roku, fot. ASM
Marek Juszczyk, dyr. regionalny regionu łódzkiego ze złotą statuetką Budowlanej Marki Roku, fot. ASM
W kategorii „Kompleksowe Systemy Ociepleń” Termo Organika uplasowała się na drugim miejscu. Badania w tej branży wykazały, że Kompletny System Ociepleń Termo Organika w porównaniu z konkurencją cechuje najwyższa jakość. Ranking w roku 2020 został opracowany dla 44 kategorii materiałów budowlanych.
REKLAMA:


- Jesteśmy dumni, że po raz kolejny w najważniejszej dla nas kategorii producentów styropianu zdobyliśmy najwyższe wyróżnienie „Budowlana Marka Roku”. Nagroda potwierdza naszą pozycję lidera branży ociepleń, który od lat produkuje najwyższej jakości styropiany oraz kompletny system ociepleń - mówi Witold Rams, wiceprezes, członek zarządu Termo Organiki.

Chemia budowlana - Fot. Termo Organika
Fot. Termo Organika
Ranking Budowlana Marka Roku jest jedynym w Polsce projektem badawczym o tak szerokim zasięgu i niezależnym charakterze opartym o autentyczne wskazania rynku. ASM-Centrum Badań i Analiz Rynku przeprowadza ogólnopolskie badanie ankietowe wśród wykonawców, którzy wyrażają opinie na temat produktów oraz marek i na tej podstawie powstaje ranking najlepszych budowlanych producentów.

Termo Organika to największy producent wyrobów do izolacji ze styropianu w Polsce oraz jedna z największych firm w tym segmencie rynku w Unii Europejskiej. Założona w 1997 roku w Mielcu, od ponad 20 lat dostarcza odbiorcom najwyższej jakości płyty styropianowe do ocieplania budynków, a od 2012 roku również Kompletny System Ociepleń ścian zewnętrznych (ETICS). Dzięki sukcesywnemu rozwojowi, a także konsekwentnie prowadzonym inwestycjom w jakość i poprawę właściwości naszych produktów, jest od wielu lat liderem na polskim rynku ociepleń ze spienionego polistyrenu – EPS.

Autor: Termo Organika - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.5)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Termo Orga
Nowości z firmy Termo Organika
Czytelnia firmy Termo Organika
Poradnik firmy Termo Organika
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt