chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Nowa strona internetowa laboratorium Spektrochem

Nowa strona internetowa laboratorium Spektrochem

26.10.2020
Strona internetowa laboratorium badawczego farb i lakierów Spektrochem przeszła lifting treści i od 19 października jest dostępna w zaktualizowanej formie. Znajdują się na niej pełne informacje dotyczące oferty laboratorium, zarówno w zakresie wsparcia projektów R&D w przemyśle farb architektonicznych, testów nowych surowców, benchmarkingu oraz testów farb i powłok zgodnie z międzynarodowymi normami.

Całkowicie nowe menu zyskała zakładka TESTY, w której znajduje się oferta wykonywanych przez laboratorium testów laboratoryjnych farb w postaci ciekłej, procesów schnięcia i formowania powłok, właściwości wytrzymałościowych czy odporności na działanie czynników atmosferycznych.
Chemia budowlana - Fot. Spektrochem
Fot. Spektrochem

Lifting treści strony internetowej był konieczny z powodu komunikowania się z klientami za pośrednictwem wielu platform internetowych. Bezpośredni dostęp do aktualnej oferty pomaga naszym obecnym jak przyszłym klientom wyszukać interesujące ich badania oraz znaleźć odpowiedź na temat aktualnej oferty – mówi Artur Pałasz, dyrektor R&D laboratorium.

Strona jest dostępna pod adresem www.spektrochem.pl w dwóch wersjach językowych: polskiej oraz angielskiej. W listopadzie zostaną dodatkowo uzupełnione działy związane z testami surowców: środków pomocniczych, dyspersji polimerów, pigmentów i wypełniaczy oraz biocydów i testów mikrobiologicznych – jako nowa pozycja w ofercie laboratorium.
REKLAMA:


Spektrochem to laboratorium badawcze specjalizujące się we wspieraniu projektów R&D sektora farb architektonicznych przez testy prowadzone na różnych formulacjach farb, szczególnie ze standardami ASTM International, które uzupełniają niedobory standardów ISO. Laboratorium Spektrochem jest członkiem ASTM International USA – jednej z największych instytucji opracowujących normy na świecie, w którym bierze czynny udział w opracowywaniu norm na poziomie światowym.

Jako ekspert formulacji farb architektonicznych laboratorium oferuje testy dla producentów farb oraz surowców z różnych krajów, sprawdzające w jakich dawkach i układach zachowują się najlepiej zarówno nowe środki pomocnicze, dyspersje polimerowe, pigmenty czy wypełniacze, jak również te już dostępne na rynkach w różnych częściach globu.

Autor: Spektrochem Paint R&D and Testing Laboratory - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(5)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Spektroche
Nowości z firmy Spektrochem Paint R&D and Testing Laboratory
Czytelnia firmy Spektrochem Paint R&D and Testing Laboratory
Poradnik firmy Spektrochem Paint R&D and Testing Laboratory
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt