chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » AkzoNobel dzięki przejęciu Titan Paints w Hiszpanii, umacnia swoją pozycję w obszarze

AkzoNobel dzięki przejęciu Titan Paints w Hiszpanii, umacnia swoją pozycję w obszarze farb dekoracyjnych

21.10.2020
AkzoNobel po otrzymaniu zgody na przejęcie biznesu farb dekoracyjnych hiszpańskiej firmy Industrias Titan S.A.U. będzie mogło rozwijać swoją pozycję w tym regionie. Zakończenie procesu przejęcia podlega obecnie zatwierdzeniom regulacyjnym i spodziewane jest przed końcem I kwartału 2021 r.

Titan, obecny również w Portugalii, jest jedną z najbardziej znanych hiszpańskich marek. Firma podziela zaangażowanie AkzoNobel w zrównoważone innowacje produktowe, a znaczna część jej portfolio została doceniona za dobry wpływ na środowisko.

Chemia budowlana - Fot. AkzoNobel
Fot. AkzoNobel

„Rynek hiszpański ma duży potencjał i jest to dla nas doskonała okazja do umocnienia naszej pozycji w regionie” – mówi dyrektor generalny AkzoNobel, Thierry Vanlancker. „Przejęcie umożliwi nam lepszą obsługę naszych klientów i zapewni nam dodatkowe możliwości, a jednocześnie będzie stanowić kolejny dowód na to, że jesteśmy ekspertem w sektorze farb i powłok w Europie.„Fakt, że znaczna część portfolio Titan otrzymała europejski znak ekologiczny, daje również ekscytujące możliwości łączenia naszych technologii i wiedzy, co zaowocuje opracowywaniem lepszych i bardziej zrównoważonych produktów.”

REKLAMA:

Komentując umowę, Alberto i Joaquin Folch-Rusiñol, administratorzy Industrias Titan S.A.U, dodają: „Cieszymy się, że możemy przekazać obszar farb dekoracyjnych Titan takiemu światowemu liderowi jak AkzoNobel. Jesteśmy przekonani, że będą dbać o dziedzictwo Tytana w taki sam sposób, jak nasza rodzina od ponad 100 lat”.

Kontynuuje Vanlancker. „Titan ma wspaniałą historię oraz świetne podejście do innowacji i ciągłego doskonalenia – cechy, które są istotne i dla nas. Jest to zatem idealne połączenie, które zapewni naszej firmie solidną platformę do dalszego wzrostu pozycji w całym regionie.”
Autor: Akzo Nobel Decorative Paints - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Akzo Nobel
Nowości z firmy Akzo Nobel Decorative Paints
Czytelnia firmy Akzo Nobel Decorative Paints
Poradnik firmy Akzo Nobel Decorative Paints
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt