chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Dragon na najbezpieczniejszych targach w Polsce – AntyCovid EXPO w Krakowie

Dragon na najbezpieczniejszych targach w Polsce – AntyCovid EXPO w Krakowie

19.10.2020
Branża przemysłowa musiała szybko zareagować na dynamicznie zmieniającą się rzeczywistość w czasie trwania pandemii. Firmy produkcyjne skalibrowały profile swoich działalności na nowo, zrewidowały swoje możliwości i przekształciły się w jednostki, których produkty wspierają nas w utrzymaniu wysokiej higieny. To właśnie jej utrzymanie jest kluczowym elementem minimalizującym ryzyko zakażenia się wirusem COVID-19.

Chemia budowlana - Fot. Dragon Polska
Fot. Dragon Polska

Umiejętność dostosowania się do nowych potrzeb rynku


Przykładem takiej firmy jest polskie przedsiębiorstwo Dragon, które na rynku funkcjonuje już niemal od 50 lat. Rozpoznawalna marka, którą klienci cenią za produkowane przez nich kleje, rozcieńczalniki czy lakiery. Na początku roku, w krótkim czasie, linie produkcyjne przestawione zostały na wytwarzanie środków do dezynfekcji. Błyskawiczne decyzje pozwoliły nie tylko na dostarczenie na rynek środków, które wspierają nas w walce z wirusem, ale także doprowadziły do uzyskania certyfikatów potwierdzających jakość produktów.
Chemia budowlana - Fot. Dragon Polska
Fot. Dragon Polska

Chemia budowlana - Fot. Dragon Polska
Fot. Dragon Polska

Nowa linia produktów Dragon na targach AntyCovid w Krakowie


Na odbywających się 14 i 15 października targach AtyCovid EXPO w Krakowie firma Dragon zaprezentowała nowe linie produktów. Jednym z nich był wprowadzony jeszcze w październiku nowy żel do dezynfekcji rąk rekomendowany dla dzieci - Draseptan. Jest to o tyle ważny preparat, że jako jedyny w Polsce otrzymał pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.

Draseptan jak i inne produkty przeznaczone do dezynfekcji do rąk nie posiadają drażniącego zapachu alkoholu i zawierają w składzie emolienty, które nawilżają dłonie, co jest niezwykle istotne przy produktach wytwarzanych na bazie alkoholu. Emolienty są gwarancją tego, że dłonie nie zostaną przesuszone. Na stoisku znalazły się także produkty, które zostały wyprodukowane dzięki temu, że firma posiada pozwolenie na produkcję preparatów biobójczych. Firma Dragon jako jedna z niewielu ma taki przywilej aż do 2024 r. Nie zabrakło też środków do dezynfekcji powierzchni.
REKLAMA:


Cała impreza stała pod znakiem bezpieczeństwa, które możemy zwiększyć używając wygodnych i pewnych środków do dezynfekcji. Dwudniowe targi dowiodły, że polski przemysł szybko reaguje na zachodzące zmiany i wspiera rynek w minimalizowaniu ryzyka zachorowania.


Autor: Dragon - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.5)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Dragon
Nowości z firmy Dragon
Czytelnia firmy Dragon
Poradnik firmy Dragon
Copyright 2024 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt