chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » 01.10.2020 w wyniku wyłączenia z BASF działu Construction Chemicals powstała nowa

01.10.2020 w wyniku wyłączenia z BASF działu Construction Chemicals powstała nowa firma: MBCC Group

07.10.2020
MBCC Group powstała w wyniku wydzielenia działu Construction Chemicals z BASF. Nowym właścicielem organizacji jest globalny fundusz private equity-Lone Star

Chemia budowlana - Fot. MBCC  Group
Fot. MBCC Group

MBCC Group jest jednym z czołowych dostawców produktów i rozwiązań w zakresie chemii budowlanej na świecie. Grupa oferuje innowacyjne, zrównoważone produkty chemiczne i rozwiązania dla różnych sektorów branży budowlanej. MBCCGroup należy do wiodących na świecie dostawców domieszek oraz jest jednym z głównych graczy na rozdrobnionym rynku systemów budowlanych.

MBCC Group obsługuje ponad 30000 klientów i partnerów biznesowych na całym świecie. Obejmuje ponad70 podmiotów prawnych na arenie międzynarodowej i zatrudnia niemal 7500 pracowników i ekspertów budowlanych w ponad 60 krajach. Światowa i europejska siedziba znajduje się w Mannheim, w Niemczech, a siedziby regionalne zlokalizowano w Beach wood, Ohio, USA (Ameryki), Dubaj, ZEA, (Bliski Wschód, Rosja, Afryka) oraz w Singapurze (Azja/Pacyfik).

REKLAMA:


Główne, silne marki MBCC Group: Master Builders Solutions®, PCI®, Thermotek®, Wolman®, Colorbiotics® oraz Watson Bowman Acme®, mają stabilną pozycję rynkową wspartą przeszło 100-letnią historią i doświadczeniem w branży.

Nowym Dyrektorem Generalnym (CEO) MBCC Group został mianowany ekspert o dużym doświadczeniu w branży budowlanej-dr Jochen Fabritius. Dr Fabritius jest z wykształcenia inżynierem budownictwa lądowego i prawie całą swoją karierę spędził w branży budowlanej.W ostatnich latach związany był z firmą Xella, do której dołączył w 2014 roku, najpierw jako Dyrektor Operacyjny(Chief Operating Officer), a od 2017 roku jako Dyrektor Generalny(CEO). Wcześniej przez 15 lat pracował w firmie doradczej McKinsey & Company.

Zdjęcia prasowe są dostępne w części dotyczącej aktualności na naszej globalnej stronie: www.mbcc-group.com

Autor: BASF - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.3)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy BASF
Nowości z firmy BASF
Czytelnia firmy BASF
Poradnik firmy BASF
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt