chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Materiały budowlane

Materiały budowlane

22.09.2020
Jak przewidują eksperci, sektor budowlany może być o wiele mniej dotknięty epidemią COVID 19, niż wiele innych branż. Otwarte sklepy, trwające kontrakty i możliwość kontynuowania projektów w czasie kryzysu sprawiły, że przemysł okazał się mniej podatny na konsekwencje pandemii. Mimo tych optymistycznych prognoz, coraz dynamiczniej rośnie odpływ indywidualnych klientów sklepów stacjonarnych do internetu.

Chemia budowlana - Fot. olx.pl
Fot. olx.pl

Jak pokazują badania rynkowe, internetowe kanały sprzedaży nadal będą się rozwijać, a epidemia COVID 19 tylko ten rozwój przyspieszy. Przewiduje się, że udział sprzedaży internetowej w rynku materiałów budowlanych ma wzrosnąć z 7,8 proc. w 2016 r. do prawie 20 proc. w 2024 r. Dlatego aby dotrzymać tempa zmieniającym się trendom, warto jak najlepiej poznać niewykorzystane do tej pory kanały dotarcia do klienta.

Tym, który z pewnością warto rozważyć, jest serwis ogłoszeń OLX. To największa platforma ogłoszeniowa w Polsce, a o jej sile świadczy choćby liczba użytkowników, których w miesiącu jest ponad 13 mln. To tak, jakby co trzeci Polak korzystał z OLXa. To właśnie tu szukają oni dosłownie wszystkich niezbędnych akcesoriów by stworzyć, wyremontować lub urządzić swoje wymarzone miejsce na ziemi.
REKLAMA:


Zamknięci w domach w czasie pandemii, Polacy ochoczo zaczęli zamawiać materiały do remontów i renowacji domów i mieszkań. Jeśli chodzi o materiały budowlane), w ciągu ostatniego kwartału największą popularnością wśród użytkowników kategorii Dom i ogród, którą co miesiąc odwiedza 4 mln realnych użytkowników, cieszyły się:
● meble ogrodowe i kuchenne,
● kostki brukowe i deski,
● materiały do pielęgnacji i utrzymania ogrodu, m.in. kosiarki i traktorki.

Ale o sile serwisu OLX nie stanowi tylko jego imponujący zasięg. W serwisie OLX można bowiem wyróżnić swój biznes i skorzystać z oferty dopasowanej do potrzeb naszej firmy. Przez stworzenie strony firmowej możemy zwiększyć widoczność naszej oferty. Jak? To proste. Ktoś poszukujący kostki brukowej najprawdopodobniej potrzebuje również piasku, a być może także narzędzi. Dobry sprzedawca może zadbać o wszystkie te potrzeby i jednocześnie zwiększyć przychód swojej firmy bez dodatkowych kosztów, przedstawiając swoją ofertę na stronie firmowej.

Najlepszą ofertę pomoże dopasować łatwy w obsłudze kalkulator, a w przypadku dodatkowych pytań z pomocą pospieszą doradcy i opiekunowie klientów.Więcej szczegółów na stronie biznes.olx.pl

(Oceń ten artykuł):
(4)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Wiadomości powiązane
Targi
Nagrody
Rankingi
Kampanie
Inwestycje
Festyny
Certyfikaty
Ogłoszenia
Szkolenia
Konkursy
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt