chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Nowa edycja Ligi Ekspertów – Rigips z Weberem

Nowa edycja Ligi Ekspertów – Rigips z Weberem

11.09.2020
Już 9 września br. ruszyła nowa edycja programu lojalnościowego Liga Ekspertów z jeszcze bogatszą ofertą dla wykonawców budowlanych. Tym razem w programie biorą udział nie tylko produkty do suchej zabudowy Rigips, ale również chemia budowlana Weber.

Chemia budowlana - Fot. Weber
Fot. Weber

Buduj z Weberem i Rigipsem!


Uczestnicy Ligii Ekspertów mogą teraz kupować i wymieniać na punkty i nagrody blisko 100 produktów marki Weber do:
- elewacji (tynki, farby, kleje, grunty),
- podłóg (jastrychy, samopoziomy, keramzyt),
- hydroizolacji (masy bitumiczne, zaprawy mineralne, uszczelnienia),
- układania okładzin (kleje do płytek),
- naprawy betonu.

W Lidze Ekspertów Rigips i Weber są premiowane zarówno sztandarowe produkty marki Weber takie jak tynk hydrofilowy weber.pas topdry AquaBalance, płynny jastrych weber.floor FLOW czy uszczelniająca folia w płynie weber.tec 822, jak i tegoroczne nowości - szybki jastrych weberfloor 1000 PLUS czy system do naprawy betonu weberep duo.
REKLAMA:


Wykonujesz kompleksowe usługi? Więcej otrzymasz!


Rozszerzenie oferty programu lojalnościowego Liga Ekspertów to szczególnie atrakcyjna propozycja dla wszystkich wykonawców dostarczających kompleksowe usługi budowlane. Ci, którzy i budują od podstaw, i wykańczają wnętrza szybko zgromadzą punkty do wymiany na bardzo atrakcyjne nagrody.

Za zakup produktów Rigips i Weber premiowanych w Lidze Ekspertów można otrzymać nie tylko profesjonalny sprzęt i odzież roboczą, które przydadzą się na każdej budowie, ale też atrakcyjne gadżety. Są to np. konsola Xbox, elektryczna hulajnoga, odkurzacz iRobot, wideorejestrator czy okulary VR Samsung. Po uzbieraniu odpowiedniej liczby wykonawcy mogą także skorzystać z porad finansowo-księgowych.


Autor: Weber - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Weber
Nowości z firmy Weber
Czytelnia firmy Weber
Poradnik firmy Weber
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt