chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Warsaw Home & Contract i Warsaw Build przełożone na 2021 rok

Warsaw Home & Contract i Warsaw Build przełożone na 2021 rok

26.08.2020
W związku ze światową pandemią SARS COVID-2019 informujemy, że po dokładnej analizie wszystkich okoliczności oraz przychylając się do licznych próśb Wystawców Targów, organizatorzy targów podjęli decyzję o przesunięciu daty wydarzenia Warsaw Home & Contract oraz odbywającego się równolegle Warsaw Build na 27 – 30 października 2021 r.

Chemia budowlana - Warsaw Home & Contract i Warsaw Build przełożone na 2021 rok

Organizatorzy wydarzeń rozważyli skrupulatnie wszelkie okoliczności przemawiające za i przeciw organizacji targów Warsaw Home & Contract oraz targów Warsaw Build. Rezultatem dyskusji jest decyzja o przełożeniu targów na 2021 rok.

- Wsłuchaliśmy się w liczne głosy z branży i przede wszystkim naszych Wystawców, którzy tworzą te targi. Jesteśmy świadomi, że utrzymująca się pandemia i związane z nią wyjątkowe okoliczności są novum nie tylko dla nas, ale także dla naszych Klientów. Dynamicznie zmieniające i zaostrzające się przepisy wraz z ograniczeniami dotyczącymi podróży oraz rosnąca liczba potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem czynią organizację międzynarodowego wydarzenia niemożliwym. Ograniczenia w przemieszczaniu się dotkliwie dotknęłyby zarówno Wystawców, jak i wpłynęłyby na frekwencję gości z całego świata, którzy odwiedzają targi. Ponadto bezpieczeństwo wszystkich uczestników jest dla nas wartością nadrzędną, dlatego nie możemy pozwolić, aby nasze Targi stały się zagrożeniem dla ludzkiego zdrowia.
REKLAMA:


Piąta edycja targów Warsaw Home & Contract odbędzie się w dotychczasowej formule, równolegle z targami Warsaw Build. Wierzymy, że powrót tych wydarzeń w 2021 roku będzie bardzo ważny z punktu biznesowego dla wielu firm z branży wyposażenia i wykończenia wnętrz. Jesteśmy zdeterminowani, by efektywnie wykorzystać nadchodzący czas na dopracowanie szczegółów i wdrożenie rozwiązań udoskonalających oba wydarzenia.


Do zobaczenia w 2021 roku!
Zespół Warsaw Home & Contract i Warsaw Build na czele z Kasią Ptak


Autor: portal: obud.pl - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy portal: ob
Nowości z firmy portal: obud.pl
Czytelnia firmy portal: obud.pl
Poradnik firmy portal: obud.pl
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt