chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Śnieżka rozdała pierwsze nagrody uczestnikom kina letniego

Śnieżka rozdała pierwsze nagrody uczestnikom kina letniego

24.08.2020
W lipcowe, piątkowe wieczory mieszkańcy Dębicy i okolic licznie gromadzili się w parku przy Domu Kultury Śnieżka. Cel: relaks na świeżym powietrzu i obejrzenie dobrego filmu na dużym ekranie. O komfort uczestników „Kina letniego” oraz atrakcję w postaci konkursu, jak co roku, zadbała Śnieżka. Pierwsze nagrody już trafiły do zwycięzców, a o kolejne będzie można zawalczyć do końca sierpnia.

Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka

Zasady tegorocznego konkursu organizowanego przez Śnieżkę są proste. Wystarczy podczas seansu pod chmurką wykonać zdjęcie, dodać do niego opis zawierający odpowiedź na pytanie: „Za co lubisz Kino letnie?” i wrzucić na Facebooka, oznaczając go hashtagiem #kinoletniezesniezka. Najciekawsze posty są nagradzane farbami Śnieżka Plamoodporna na letnie malowanie oraz zestawami wakacyjnych gadżetów.

Frekwencja w tym roku bardzo dopisuje, co pokazuje, że mieszkańcom przypadły go gustu przygotowane propozycje filmowe i że czują się komfortowo, spędzając piątkowe wieczory w wygodnych leżakach w parku przy Domu Kultury Śnieżka. Na potrzeby trwającej edycji imprezy zmieniliśmy nieco formułę naszego tradycyjnego konkursu, który obecnie odbywa się online – mówi Aleksandra Małozięć, dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej FFIL Śnieżka SA.
REKLAMA:


Pokazy filmowe potrwają do końca wakacji. Po lipcowym przeglądzie polskich produkcji, w sierpniu królować będzie kino familijne, a w nim takie produkcje jak „Bella i Sebastian 3”, „Cudowny chłopak”, „Chłopiec z burzy” oraz „Mój przyjaciel orzeł”. To na tych seansach będzie można zrobić zdjęcie, które powalczy o kolejne nagrody ufundowane przez Śnieżkę. Regulamin akcji dostępny jest na stronie: sniezka.pl oraz mokdebica.pl.

Śnieżka wspiera „Kino letnie” regularnie od 2016 roku. Organizatorem wydarzenia jest Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy.

Autor: Śnieżka - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.3)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Śnieżka
Nowości z firmy Śnieżka
Czytelnia firmy Śnieżka
Poradnik firmy Śnieżka
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt