chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Wszystkie drogi prowadzą do DOMU!

Wszystkie drogi prowadzą do DOMU!

12.08.2020
Długo wyczekiwane Targi Dom i Ogród wracają w letniej edycji. Profesjonaliści z branży budowlanej spotkają się z właścicielami mieszkań i domów, aby zaproponować im nowoczesne rozwiązania. To także doskonała okazja do poznania najnowszych trendów w architekturze i budownictwie, a także skorzystania z darmowych porad ekspertów.

Chemia budowlana - Wszystkie drogi prowadzą do DOMU!

Chemia budowlana - Wszystkie drogi prowadzą do DOMU!

Swój udział w wydarzeniu potwierdziło ponad 150 firm, które zaprezentują szeroki wachlarz artykułów do domu, mieszkania i ogrodu. Wśród wystawców znajdziemy producentów urządzeń grzewczych, fotowoltaiki, mebli, altanek oraz wszystkiego czego potrzebują świeżo upieczeni właściciele nieruchomości.

Co zaprezentują wystawcy?


Na stoiskach będzie można zobaczyć groty solne, donice z laminatu, bramy, ogrodzenia, artykuły ogrodnicze, produkty drzewne czy narzędzia do remontu domu. Dostępnych będzie wiele gatunków wyjątkowych roślin. Kwiaty egzotyczne, owocowe drzewka, rośliny upiększające dom, a także owadożerne.
Chemia budowlana - Wszystkie drogi prowadzą do DOMU!

Niezwykle atrakcyjnie zapowiada się pokazowy domek od firmy Huscube, który zostanie postawiony przed halą E. Taki moduł jest przeznaczony dla osób pragnących przestrzeni, powietrza, słońca i zieleni. Obiekt mieszkalny jest całoroczny i wykonany w całości z drewna, a jego powierzchnia to 35m2.

Chemia budowlana - Wszystkie drogi prowadzą do DOMU!

Pojawią się również altanki marki Cocoshell. Wyróżnia je to, że są ogrzewane a przy tym energooszczędne dzięki panelowi solarnemu. Oprócz tego, że świetnie się prezentują, są także praktyczne- dlatego to dobre rozwiązanie także dla biznesu.

Kielecka firma Życie na Prąd opowie na stoisku i na scenie jak stworzyć dom bez rachunków. Marka oferuje nowoczesne usługi polegające na czerpaniu korzyści z naturalnych surowców odnawialnych i ograniczeniu energii elektrycznej. Dzięki temu koszty utrzymania domu stają się niższe, a poziom bezpieczeństwa znacząco wzrasta. Ponadto znika także problem z awaryjnością domu.
Przeczytaj również: Soudal na targach Budma 2020

Prelekcje oraz strefa porad ekspertów


Tegoroczna edycja zostanie wzbogacona o prelekcje ekspertów. Na scenie głównej w hali E przedstawiciele firm udzielą praktycznych porad i odpowiedzą na pytania zwiedzających.

Przedstawiciel firmy Huscube opowie o idei budowania obiektów do 35m2, funkcjonowaniu i korzyściach jakie wynikają z takiego rozwiązania.

Odpowiednie oświetlenie ogrodu może całkowicie zmienić jego charakter, a firma Corten-Art podpowie, jak to zrobić. Marka zajmuje się tworzeniem różnego rodzaju lamp o nietuzinkowym kształcie. Ponadto będzie można posłuchać o paleniskach, które służą wystrojowi ogrodu, a także pełnią funkcję grilla.
Przeczytaj również: Cały świat na BUDMIE!
Fundacja Tulipan przygotowała prelekcję: „Domek w każdym ogrodzie i sadzie. Ogólnopolska akcja ratowania pszczół i owadów.” Cenne informacje o tym, jakie korzyści czerpią ludzie dzięki życiu pszczół. Fundacja swoje działania traktuje jako misję ratowania pszczół i owadów zapylających, bez których życie ludzi na ziemi jest zagrożone.

Wśród prelegentów znajdziemy także przedstawicieli świata roślin i fotowoltaiki.

Tradycją i dopełnieniem wystawy jest specjalnie zorganizowana strefa doradców. Zasiadający w niej architekci, projektanci ogrodów, a także doradcy ubezpieczeniowi i kredytowi służyli swoją radą wszystkim tym, którzy mieli budowlane i dekoracyjne wątpliwości.

Bezpieczeństwo


W trosce o zwiedzających oraz wystawców skrupulatnie przestrzegane będą zasady bezpieczeństwa. Każdy uczestnik wydarzenia zobowiązany jest do wcześniejszej rejestracji oraz wypełnienia deklaracji epidemiologicznej - o nieprzebywaniu na kwarantannie lub w izolacji. Ponadto konieczne będzie zachowywanie odpowiedniego odstępu od innych uczestników wydarzenia. Tak jak w przypadku wcześniej organizowanych kiermaszy zwiedzający będą mieli obowiązek zakrywania ust oraz nosa. Na miejscu dostępne będą punkty do dezynfekcji rąk.

REKLAMA:

Godziny wystawy oraz bilety


Ulubione targi kielczan już 22 i 23 sierpnia

Targi otwarte są dla zwiedzających w sobotę od godziny 9:00 do 18:00 oraz w niedzielę od godziny 9:00 do 17:00.

Bilet normalny kosztuje 10 zł, a ulgowy 5 zł. Można je zakupić w kasie lub na stronie: https://ticket.targikielce.pl.

Wydarzeniu towarzyszyć będą: Targi Zdrowia i Urody, Targi Rękodzieło, Eco Style oraz impreza motoryzacyjna CK Motors Expo.

Serdecznie zapraszamy!

Autor: chemiabudowlana.info - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.2)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy chemiabudo
Nowości z firmy chemiabudowlana.info
Czytelnia firmy chemiabudowlana.info
Poradnik firmy chemiabudowlana.info
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt