chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » MAJSTER-POL z nową witryną

MAJSTER-POL z nową witryną

10.08.2020
Minimalistyczna, łatwa w obsłudze, odświeżona – taka właśnie jest nowa strona internetowa MAJSTER-POL. Co możemy na niej znaleźć?

Chemia budowlana - MAJSTER-POL z nową witryną

Wciąż idąca do przodu rzeczywistość zmusza do ciągłego rozwoju. MAJSTER-POL nie zwalnia i wychodzi naprzeciw wymaganiom swoich Klientów, dostosowując swoją stronę internetową do potrzeb użytkowników.

Nowa strona WWW pozwala na swobodniejsze poruszanie się po witrynie i docieranie do potrzebnych materiałów. Na stronie startowej widnieją skategoryzowane i odpowiednio wyeksponowane produkty MAJSTER-POL. Takie rozwiązanie znacząco usprawnia cały proces poszukiwań. Wpływa to również bezpośrednio na wygodę użytkowania. Od teraz, wszystko co najistotniejsze, dostępne jest od ręki.

Istotną część stanowi także odświeżona część blogowa, na której znajdziemy merytoryczne treści związane z budowaniem i remontowaniem. Oprócz tego, wyróżniona została sekcja „Majster radzi” ze wskazówkami jak samodzielnie przykleić styropian czy jakie przerwy techniczne są zalecane przy realizacji systemu ocieplenia. Bez względu na to czy jest się specjalistą czy nowicjuszem – każdy znajdzie na stronie przydatne dla siebie treści.

REKLAMA:


Na nowej witrynie internetowej nie zabrało także okienka czatu, umożliwiającego bezpośredni kontakt z doradcą. Pomoże on w wyborze odpowiednich produktów i odpowie na nurtujące pytania.

Sfunkcjonalizowanie strony sprawiło, że nie służy ona jedynie do wyszukiwania produktów i zapoznania się z ich właściwościami, ale jest też swoistą skarbnicą wiedzy i informacji, które można zastosować w praktyce.


Autor: Majster-pol - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.4)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Majster-po
Nowości z firmy Majster-pol
Czytelnia firmy Majster-pol
Poradnik firmy Majster-pol
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt