chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Tikkurila Master Solution: nowe produkty do dachów dla profesjonalistów

Tikkurila Master Solution: nowe produkty do dachów dla profesjonalistów

24.07.2020
Dach stanowi nie tylko element konstrukcyjny budynku, ale odgrywa też istotną rolę w wyglądzie całego obiektu. Zadbany może być prawdziwą ozdobą, podnosząc wartość nieruchomości. Jego dobra kondycja wpływa też na komfort i bezpieczeństwo użytkowania domu. Jednak pełniąc funkcje ochronne dla budynku, dach jest szczególnie narażony na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych. By ustrzec właścicieli nieruchomości przed kosztownym i czasochłonnym procesem wymiany dachów, Tikkurila wprowadza nową serię wysoce funkcjonalnych produktów do pielęgnacji i renowacji pokryć dachowych oraz zewnętrznych elementów budynków – Tikkurila Master Solution. Są one przeznaczone dla wyspecjalizowanych ekip wykonawczych i pozwalają na kompleksowe zadbanie o trwałość i estetykę tej niezwykle ważnej części domu.

Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila
Zastosowanie profesjonalnych produktów z serii Tikkurila Master Solution stanowi alternatywę dla wymiany dachu, umożliwiając skuteczne zabezpieczenie i odświeżenie betonowych, bitumicznych lub metalowych pokryć dachowych zaledwie w ciągu kilku dni. W ramach linii Tikkurila Master Solution dostępne są środki do fizycznego i antybiologicznego czyszczenia dachów, jak również produkty niezbędne do kompleksowej renowacji, takie jak podkłady i preparaty zabezpieczające przed rdzą i wilgocią. Ważnym elementem składowym tego rozwiązania są też powłoki ochronne w formie farb nawierzchniowych, umożliwiające odświeżenie dachów i innych elementów zewnętrznych budynku w wybranym kolorze i stopniu połysku.

Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila
W dedykowanym wzorniku barw Tikkurila Master Solution znajduje się 13 gotowych kolorów, jednak istnieje też możliwość barwienia farb z tej linii na blisko 1400 odcieni. Pozwala to na przywrócenie dawnego blasku dachu, a w razie potrzeby nawet zupełną zmianę jego kolorystyki. Farby te tworzą oddychającą i odpychającą wodę powierzchnię, która jest odporna na promieniowanie UV i negatywny wpływ warunków pogodowych. W rezultacie, zapewniają one doskonałą ochronę przed deszczem, śniegiem, słońcem i innymi warunkami atmosferycznymi.
REKLAMA:


Tikkurila Master Solution to seria przyjaznych dla środowiska wodorozcieńczalnych produktów o szybkoschnącej formule, ułatwiającej sprawne przeprowadzenie prac. Pozwalają na ograniczenie wpływu na planetę również dzięki wyeliminowaniu odpadów związanych z procesem utylizacji starego dachu i produkcją nowego.


Autor: Tikkurila - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.5)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Tikkurila
Nowości z firmy Tikkurila
Czytelnia firmy Tikkurila
Poradnik firmy Tikkurila
Copyright 2022 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt