chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Co najlepsze na rozpoczęcie i zakończenie prac remontowych?

Co najlepsze na rozpoczęcie i zakończenie prac remontowych?

13.07.2020
Ściany wyrównane za pomocą Gipsu szpachlowego CEKOL GS-100, podłoże czyste, zwarte i wolne od zatłuszczeń, a w przypadku powierzchni chłonnych – zagruntowane Gruntem głębokopenetrującym CEKOL DL-80 i wówczas pytamy „co dalej”? Co wybrać, żeby efekt, który chcemy osiągnąć nie równał się z katorżniczą pracą, wykorzystywaniem wielu dodatkowych produktów i cieszył nas na długo?

Chemia budowlana - Fot. Cekol
Fot. Cekol

WYBIERZ BEZPYŁOWĄ GŁADŹ SZPACHLOWĄ CEKOL GS-250


Bezpyłowa gładź szpachlowa CEKOL GS-250 to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie szybką i trwałą pracę. Ten produkt sprawdza się bowiem, jako gładź na start, jak i na finisz, zatem dzięki temu nie musimy podczas remontu używać kilku różnych materiałów, aby uzyskać wymarzony efekt. Finalnie zaś – po całkowitym wyschnięciu gładzi – można ją malować lub tapetować, w zależności od indywidualnych preferencji.

SZYBKA W UŻYCIU, ŁATWA W SZLIFOWANIU, TRWAŁA W EKSPLOATACJI


Wybierając produkty, na których chcemy pracować podczas remontu warto zwrócić uwagę na kilka istnych kwestii. Materiały, które tworzą białą taflę – są łatwe w późniejszym nadawaniu wnętrzu spersonalizowanego charakteru za pomocą farb lub tapet. Materiały, które można nakładać „mokro na mokro” – znaczącą przyspieszają pracę, a jak wiadomo: czas jest najcenniejszą walutą. Materiały, które można obrabiać za pomocą metody klasycznej lub „na mokro” – są znacznie bardziej przyjazne dla klienta. Materiałem zaś, który posiada wszystkie te cechy niewątpliwie jest właśnie Bezpyłowa gładź szpachlowa CEKOL GS-250.
REKLAMA:


CEKOL GS-250 W UDOSKONALONEJ FORMULE


Na początku 2020 roku, zwracając uwagę na to, czego oczekują klienci – CEKOL postanowił odświeżyć formułę Bezpyłowej gładzi szpachlowej CEKOL GS-250. Wówczas produkt stał się bielszy i gładszy, warstwy można nakładać bezpośrednio po sobie i w zależności od potrzeb – czynność tę powtórzyć nawet kilkukrotnie. Co równie ważne – CEKOL GS-250 można nakładać aż trzema sposobami: pacą, wałkiem agregatem.

(Oceń ten artykuł):
(4.2)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy
Nowości z firmy
Czytelnia firmy
Poradnik firmy
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt