chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Startuje Kino letnie z nagrodami od Śnieżki

Startuje Kino letnie z nagrodami od Śnieżki

06.07.2020
Już w najbliższy piątek rozpocznie się kolejna edycja kultowego dębickiego „Kina letniego”. Tym razem organizatorzy przygotowali dla miłośników kina osiem polskich i zagranicznych filmów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Partnerem współfinansującym inicjatywę, jak co roku, jest FFiL Śnieżka SA. Udział w seansie i możliwość zdobycia nagród – to cotygodniowa propozycja dla widzów, aktualna przez całe wakacje.

Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka
Inauguracyjny seans – oczywiście pod gołym niebem – odbędzie się w piątek, 3 lipca, o godz. 21:00 w parku przy Domu Kultury Śnieżka. Kolejne filmy będą wyświetlane we wszystkie piątkowe wieczory przez cały okres wakacyjny.

Dębickie Kino letnie wspieramy od kilku lat, a w tym szczególnym czasie, kiedy utrudnione jest wakacyjne podróżowanie, nasza oferta ma możliwość trafić do jeszcze szerszego grona odbiorców. Dziś znaczenia dla mieszkańców lokalnych społeczności nabierają przecież propozycje spędzania wolnego czasu w miejscu zamieszkania. Wspólnie z organizatorami przygotowaliśmy dobre filmy i zadbaliśmy o wygodne leżaki, które zostaną ustawione w bezpiecznych odległościach od siebie, aby każdy czuł się komfortowo. Liczymy, że jak co roku dopiszą zarówno pogoda, jak i frekwencja – mówi Aleksandra Małozięć, dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej FFIL Śnieżka SA.
REKLAMA:


W ramach tegorocznej edycji kina letniego zaplanowano osiem projekcji. W lipcu wszyscy chętni będą mogli obejrzeć polskie premiery filmowe 2019 roku, m.in.: „Pech to nie grzech” i „Zabawa, zabawa”. Natomiast w sierpniu organizatorzy zaproszą całe rodziny na seanse kina familijnego, w tym takie produkcje jak „Cudowny chłopak” czy „Mój przyjaciel orzeł”.

Poza dobrą rozrywką, na uczestników tradycyjnie czeka również konkurs organizowany przez Śnieżkę. Tym razem, aby zawalczyć o atrakcyjne nagrody, wystarczy wykonać pamiątkowe zdjęcie z seansu pod chmurką, dodać do niego opis będący odpowiedzią na pytanie: „Za co lubisz Kino letnie?” oraz oznaczyć zdjęcie hashtagiem #kinoletniezesniezka. Najciekawsze wpisy zostaną nagrodzone farbami Śnieżka Plamoodporna na letnie malowanie oraz zestawami wakacyjnych gadżetów.

Organizatorem kina letniego jest Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy, a partnerem współfinansującym seanse i organizującym konkurs dla widzów jest Śnieżka, która dębickie „Kino letnie” wspiera regularnie od 2016 roku. Regulamin akcji dostępny jest poniżej oraz na stronie mokdebica.pl.
Autor: Śnieżka - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.5)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Śnieżka
Nowości z firmy Śnieżka
Czytelnia firmy Śnieżka
Poradnik firmy Śnieżka
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt