chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Styropian na dach płaski ze spadkiem

Styropian na dach płaski ze spadkiem

29.06.2020
W cyklu "Porady dociepleniowe Austrotherm" prezentujemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania z zakresu dociepleń. Oto kolejne z nich.

Chemia budowlana - Fot. Austrotherm
Fot. Austrotherm

Pytanie: Planujemy wykonać w najbliższym czasie termomodernizację stropodachu na swoim budynku. Czy macie Państwo produkty, które jednocześnie utworzą spadek i zapewnią skuteczną barierę przed stratami ciepła?

W swojej ofercie posiadamy rozwiązanie, które idealnie wpisuje się w Państwa potrzeby. Mowa oczywiście o Systemie Austrotherm DPS. To właśnie rosnące z roku na rok zainteresowanie rynku budowlanego dachami płaskimi ze spadkiem było impulsem do wprowadzenia do naszej oferty zestawu produktu, który pozwala – nawet samemu inwestorowi – sprawnie ułożyć izolację cieplną na stropodachu, która jednocześnie utworzy odpowiednie nachylenie jego połaci. Umożliwi tym samym, po wykonaniu hydroizolacji, skuteczne odprowadzenie wody deszczowej z jego powierzchni. W celu otrzymania stosownej oferty cenowej zachęcamy do kontaktu z naszymi dystrybutorami, w których odnalezieniu pomoże Państwu interaktywna mapa.
REKLAMA:


Prosimy by do zapytania ofertowego załączyć czytelne rysunki bądź szkice rzutu stropodachu i przekrojów oraz fragment opisu technicznego dotyczący tego elementu, a opisujący proponowane materiały, ich grubości i wymagane parametry użytkowe.

Autor: Austrotherm - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.6)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Austrother
Nowości z firmy Austrotherm
Czytelnia firmy Austrotherm
Poradnik firmy Austrotherm
Copyright 2022 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt