chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Katalog wzorów fasadowych profili powlekanych na rok 2020

Katalog wzorów fasadowych profili powlekanych na rok 2020

29.06.2020
Jest już dostępny nowy katalog Austrotherm FPP w całości poświęcony fasadowym profilom powlekanym oraz desce elewacyjnej.

Chemia budowlana - Fot. Austrotherm
Fot. Austrotherm
Nowy katalog wkrótce pojawi się w sieci sprzedaży, tymczasem jest już dostępny online od 15 czerwca. Wszyscy zainteresowani aktualnymi wzorami elementów upiększających fasadę, mogą go pobrać jako plik PDF lub przeglądać online. Od 1 lipca katalog Austrotherm FPP dostępny będzie również w formie papierowej w największych hurtowniach budowlanych w Polsce. Tym razem wersja elektroniczna została wzbogacona o elementy interaktywne i ułatwiające nawigację, jak na przykład film instruktażowy w jaki sposób należy mocować elementy ozdobne na fasadzie budynku.

Katalog Austrotherm FPP. Jak go dostać?


Katalog w wersji papierowej będzie bezpłatnie kolportowany do największych hurtowni budowlanych w Polsce. Dodatkowo, każdy inwestor może skontaktować się działem marketingu firmy, na przykład wysyłać wiadomość na email: marketing@austrotherm.pl i podać adres na który ma zostać wysłany katalog. Katalog zostanie wysłany bezpłatnie.
Przeczytaj również: Nowy AUSTROtimes już dostępny!
REKLAMA:


Katalogi fasadowych profili powlekanych od lat cieszą się zainteresowaniem klientów. Jest to zapewne związane z tym, że Polacy coraz bardziej dbają o estetykę swoich wymarzonych domów. Warto wspomnieć że profile gzymsowe, podparapetowe, wokółokienne znajdują zastosowanie na niemal każdej inwestycji. – tej o wyglądzie klasycznym jak i nowoczesnym.

Elementy ozdobne na bazie styropianu są chętnie stosowane ponieważ są:
- lekkie,
- elastyczne,
- trwałe,
- łatwe w montażu.

Autor: Austrotherm - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.7)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Austrother
Nowości z firmy Austrotherm
Czytelnia firmy Austrotherm
Poradnik firmy Austrotherm
Copyright 2022 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt