chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Nowy Zarząd Grupy MTP

Nowy Zarząd Grupy MTP

05.06.2020
Mamy przyjemność poinformować, że z dniem 22 maja 2020 roku rozpoczęła się czteroletnia kadencja nowego Zarządu Grupy MTP. Rada Nadzorcza Międzynarodowych Targów Poznańskich podjęła uchwałę o powierzeniu Tomaszowi Kobierskiemu funkcji prezesa zarządu Grupy MTP. Dotychczasową pracę na stanowisku wiceprezesa zarządu kontynuuje Elżbieta Roeske. Drugim wiceprezesem mianowany został Filip Bittner, który pełnił dotychczas stanowisko Dyrektora Grupy Produktów oraz prezesa zarządu spółki Nowy Adres S.A.

Chemia budowlana - Fot. MTP
Fot. MTP

Członkowie zarządu łącznie związani są z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi od 60 lat. To czas budowania bogatego doświadczenia, wiedzy na temat wszystkich branż polskiego biznesu oraz nawiązywania trwałych relacji, które stanowią o sile przemysłu targowego.

Ostatnie miesiące były wymagającym czasem nowych wyzwań, który w Grupie MTP wykorzystaliśmy do opracowania nowych rozwiązań, projektów i inicjatyw. Dziękujemy za Państwa zaangażowanie i sugestie, dzięki którym organizowane przez nas targi, kongresy i konferencje, będą odpowiadały Państwa potrzebom i oczekiwaniom. Gorąco liczymy, że kadencja nowego zarządu Grupy MTP będzie czasem dialogu i owocnej współpracy na rzecz rozwoju polskiego przemysłu. Niezmiernie cieszymy się, że czwarty etap odmrażania gospodarki objął naszą branżę i już wkrótce będziemy znów mogli gościć Państwa na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. #WracamyDoGry przygotowani do wznowienia działalności i zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom, gościom biznesowym i turystom.
Przeczytaj również: BUDMA W DOBRZE ZNANYM TERMINIE
Autor: MTP - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.5)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy MTP
Nowości z firmy MTP
Czytelnia firmy MTP
Poradnik firmy MTP
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt