chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Jeden produkt, wiele zastosowań – uniwersalny preparat MULTI marki Würth

Jeden produkt, wiele zastosowań – uniwersalny preparat MULTI marki Würth

20.05.2020
Wszechstronny, wielofunkcyjny spray o różnorodnym zastosowaniu znacznie zwiększa komfort pracy i oszczędza miejsce przeznaczone na przechowywanie. Wyjątkowa formuła produktu Würth sprawia, że zapewnia on nie tylko ochronę przed korozją, ale sprawdza się także jako smar, odrdzewiacz, zmywacz oraz spray kontaktowy.

Chemia budowlana - Fot. Würth
Fot. Würth
Preparat nie miesza się z wodą, przez co wilgoć jest całkowicie wypierana. Poprawia przewodnictwo elektryczne, eliminuje prądy upływowe oraz zapobiega zamarzaniu zamków. Dzięki doskonałym właściwościom pełzającym dostaje się w najmniejsze szczeliny. Produkt chroni przed korozją metali i podzespołów elektrycznych, złączy kablowych, przekaźników, połączeń itp.

Preparat może być używany na różnych powierzchniach – nie wchodzi w reakcję z kauczukiem, farbą czy tworzywami sztucznymi. Standardowa głowica spryskująca ułatwia jego aplikację nawet w trudnodostępnych miejscach. Cienka, lepka warstwa bardzo dobrze przylega do powierzchni, nawet o nierównej teksturze, skutecznie izolując ją przed działaniem wilgoci. W przypadku zardzewiałych elementów, preparat świetnie wnika w zapieczone połączenia, co umożliwia poluzowanie m.in.: skorodowanych śrub, łączników rur, nakrętek, złączy, wałów czy zamków.
Chemia budowlana - Fot. Würth
Fot. Würth
Chemia budowlana - Fot. Würth
Fot. Würth

Olej Würth do konserwacji gwarantuje wydajne czyszczenie. Dogłębnie penetruje osady i oddziela je od podłoża, co pozwala na skuteczne wyczyszczenie elementu z zabrudzeń, pozostałości smarów czy olejów. Spray sprawdzi się także do mycia i pielęgnacji części plastikowych i metalowych, takich jak okładziny czy obudowy.

Właściwości smarne produktu sprawiają, że nadaje się on również do smarowania zamków, zawiasów, tulei czy łańcuchów. Przedłuża żywotność zabezpieczonych nim elementów – obniża ich zużycie, niweluje piszczenie, skrzypienie oraz zapewnia poślizg.

REKLAMA:

Działanie preparatu wielofunkcyjnego multi w praktyce można zobaczyć na poniższym filmie:

Art. nr 089305540

Produkt jest dostępny w e-sklepie: www.wurth.pl, sklepach stacjonarnych oraz u przedstawicieli handlowych Würth Polska.
REKLAMA:


(Oceń ten artykuł):
(4.5)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Wiadomości powiązane
Targi
Nagrody
Rankingi
Kampanie
Inwestycje
Festyny
Certyfikaty
Ogłoszenia
Szkolenia
Konkursy
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt