chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Śnieżka ponownie zaprasza na płatny staż

Śnieżka ponownie zaprasza na płatny staż

27.04.2020
W poniedziałek, 27 kwietnia w FFiL Śnieżka SA ruszyła II edycja programu stażowego „Spektrum”. Na uczestników czekają trzymiesięczne, płatne staże w aż dziewięciu różnych działach. Rekrutacja potrwa do końca maja.

Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka
Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka

Staże odbędą się w okresie wakacyjnym, od 1 lipca do 30 września br. Stażyści – wyłonieni spośród studentów ostatnich lat studiów oraz absolwentów, którzy ukończyli studia maks. 2 lata temu – będą mogli zdobyć kompetencje zawodowe w jednym z dziewięciu obszarów: badania i rozwój, obsługa klienta krajowego, sprzedaż eksportowa, marketing strategiczny, komunikacja marketingowa, komunikacja korporacyjna, HR, księgowość oraz transformacja cyfrowa i IT. Aplikować można na dowolną liczbę ogłoszeń stażowych.

Ze względu na obowiązujący w Polsce stan epidemii oraz środki ostrożności wprowadzone w Śnieżce, proces rekrutacji będzie prowadzony online.
REKLAMA:


W Śnieżce dbamy o bezpieczeństwo pracowników i kandydatów, dlatego wszystkie spotkania rekrutacyjne odbywają się online. Mamy jednak nadzieję, że do wakacji sytuacja się unormuje i realizacja stażu będzie możliwa stacjonarnie, w naszej siedzibie. Cały czas trzymamy rękę na pulsie, na bieżąco reagujemy na sytuację. Ze wszystkimi kandydatami będziemy w stałym kontakcie. – mówi Patrycja Radwańska, Dyrektor ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi FFiL Śnieżka SA.

Oprócz wynagrodzenia, uczestnicy programu stażowego „Spektrum” otrzymają dofinansowanie do dojazdów, udział w badaniu kompetencji oraz feedback rozwojowy. Najlepszym stażystom Śnieżka zaproponuje możliwość stałej współpracy.
Staż w Śnieżce to doskonała okazja do sprawdzenia swojej wiedzy ze studiów w praktyce oraz zmierzenia się z pierwszym doświadczeniem zawodowym. Mogli się o tym przekonać uczestnicy I edycji programu zrealizowanej w 2019 roku. Ankiety przeprowadzone na zakończenie pokazały, że wszyscy stażyści byli bardzo zadowoleni z realizacji projektu i zgodnie orzekli, że jeśli byłaby taka możliwość, ponownie wzięliby w nim udział.

Szczegóły programu oraz sylwetki stażystów z poprzedniej edycji – w tym ich wypowiedzi i opinie – są dostępne na stronie www.kariera.sniezka.pl w dedykowanej zakładce „Dla studenta”.
Autor: Śnieżka - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.5)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Śnieżka
Nowości z firmy Śnieżka
Czytelnia firmy Śnieżka
Poradnik firmy Śnieżka
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt