chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Kolejni wykonawcy z certyfikatem FOVEO TECH

Kolejni wykonawcy z certyfikatem FOVEO TECH

20.04.2020
Do grona Certyfikowanych Wykonawców FOVEO TECH – marki profesjonalnych Systemów Ociepleń Budynków – dołączyli nowi fachowcy, którzy umiejętności praktyczne łączą z wiedzą teoretyczną. Dzięki prestiżowemu tytułowi, zyskują szereg korzyści, w tym m.in. mogą oferować inwestorom przedłużoną 13-letnią gwarancję.

Chemia budowlana - Fot. FOVEO TECH
Fot. FOVEO TECH

Przy pracach elewacyjnych, na równi z użyciem odpowiednich produktów ważny jest ich prawidłowy montaż. Tylko takie połączenie przekłada się na stworzenie trwałej, estetycznej fasady, która jest odporna na działanie czynników atmosferycznych przez długi czas i satysfakcję inwestora. Marka FOVEO TECH dba nie tylko o najwyższą jakość rozwiązań, lecz także stawia na partnerską współpracę, szkolenia i certyfikowanie wykonawców.

Na początku 2020 roku odbyła się druga edycja spotkań dla Certyfikowanych Wykonawców FOVEO TECH, która cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Wzięło w niej udział łącznie ponad 100 profesjonalistów – wśród nich zarówno nowi fachowcy, jak i specjaliści, których dotychczasowe certyfikaty wymagały przedłużenia. W ramach wydarzenia, uczestnicy, którzy na co dzień w swojej pracy korzystają z nowoczesnych tynków czy farb elewacyjnych FOVEO TECH, mogli zobaczyć, jak wygląda proces ich produkcji oraz zapoznać się ze stosowanymi technologiami. Szkolenia były także doskonałą okazją do poszerzenia i uzupełnienia wiedzy np. w zakresie aplikacji nowego produktu oraz efektów, które można uzyskać z jego użyciem, zdobycia informacji na temat obowiązujących przepisów oraz do integracji w przyjaznej atmosferze. Każdy z uczestników na zakończenie spotkania zdał test sprawdzający wiedzę oraz otrzymał certyfikat, poświadczający dołączenie do elitarnego grona ambasadorów marki FOVEO TECH.

REKLAMA:


Tytuł Certyfikowanego Wykonawcy FOVEO TECH to dla fachowców szereg korzyści – możliwość oferowania inwestorom przedłużonej nawet do 13-lat gwarancji FOVEO TECH, duży prestiż i sposób na wyróżnienie się na rynku na tle konkurencji, bieżącą pomoc ekspertów z Działu Technicznego, a także wsparcie marketingowe oraz dodatkowe punkty rankingowe w programie lojalnościowym PRO.

Wyposażeni w praktyczną i teoretyczną wiedzę wykonawcy zapewniają profesjonalne przeprowadzenie prac elewacyjnych – dzięki czemu kolejne m2 fasad obiektów w całej Polsce mogą zyskać skuteczną ochronę i dekorację.

Zapraszamy do udziału w dalszych Szkoleniach Certyfikujących FOVEO TECH. Informacje na ten temat są dostępne na stronie internetowej firmy.Autor: Foveo Tech - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.8)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Foveo Tech
Nowości z firmy Foveo Tech
Czytelnia firmy Foveo Tech
Poradnik firmy Foveo Tech
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt