chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Poradnik Remontowy Knauf – nowy cykl filmów instruktażowych DIY

Poradnik Remontowy Knauf – nowy cykl filmów instruktażowych DIY

17.04.2020
Drobne remonty i naprawy w domu nie zawsze wymagają wizyty fachowca. W odpowiedzi na liczne prośby i zapytania od klientów, Knauf przygotował cykl filmów instruktażowych dla majsterkowiczów pod tytułem „Poradnik Remontowy”, w których krok po kroku pokazujemy jak samodzielnie wykonać mały remont lub prostą naprawę.

Chemia budowlana - Fot. Knauf
Fot. Knauf

Mały remont? Zrób to sam!


Instruktaże wideo prowadzi ekspert Knauf - Paweł Ruciński, który na co dzień pracuje jako szkoleniowiec. Paweł uczy innych specjalistów oraz przeprowadza pokazy z zakresu produktów Knauf dla wykonawców. Tym razem wykorzystuje swoją wiedzę i umiejętności, aby pokazać, że również amatorzy i majsterkowicze mogą samodzielnie wykonać mały remont, coś ulepszyć lub naprawić w swoim domu. Wystarczy odrobina chęci i zacięcia.

Instruktaże krok po kroku


Filmy z cyklu „Poradnik Remontowy Knauf” są nakręcone w lekkiej i humorystycznej konwencji. Chcemy pokazać, że mały remont lub prosta naprawa nie muszą być takie straszne i skomplikowane, jak się powszechnie wydaje. Wyjaśniamy zagadnienia budowlane fachowo, ale w prosty i przystępny sposób. Pokazujemy każdy etap prac, krok po kroku. Podpowiadamy od czego zacząć, jakich narzędzi i produktów użyć, na co zwrócić uwagę w trakcie pracy. Tematyka filmów dopasowana jest do potrzeb i poziomu wiedzy klientów DIY. Mamy nadzieję, że okażą się pomocne dla wszystkich zapalonych majsterkowiczów, którzy chcą spróbować swoich sił i samodzielnie coś zrobić w swoim domu.

REKLAMA:


Zgłoś temat na nowy film


Stoisz przed wyzwaniem remontowym? Masz problem z którym nie możesz sobie poradzić? Napisz do Pawła i zadaj mu pytanie. Wyślij maila na adres poradnik@knauf.pl lub wypełnij formularz na stronie. Paweł odpowie na Twoje pytanie, a może nawet nakręci nowy tutorial z instruktażem.

Chcesz obejrzeć tutoriale?


Kliknij i odwiedź stronę internetową www.PoradnikRemontowyKnauf.pl oraz na nasz kanał Knauf Budowa i Remont w serwisie You Tube.Autor: Knauf - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.4)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Knauf
Nowości z firmy Knauf
Czytelnia firmy Knauf
Poradnik firmy Knauf
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt