chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » DRASEPTAN - Środki do dezynfekcji marki Dragon

DRASEPTAN - Środki do dezynfekcji marki Dragon

03.04.2020
W dobie stanu epidemiologicznego istnieje ogromny deficyt związany z dostępnością środków do dezynfekcji. Firma Dragon przy zachowaniu wszystkich środków ostrożności, całe swoje wysiłki skumulowała właśnie na wdrożeniu nowych produktów przeznaczonych do dezynfekcji. W asortymencie firmy pojawiły się: środki do dezynfekcji powierzchni, środki do dezynfekcji rąk oraz preparaty uniwersalne.

Chemia budowlana - Fot. Dragon Polska
Fot. Dragon Polska

Produkty Draseptan zabijają wirusy, nie wymagają spłukiwania i są przeznaczone do powszechnego stosowania zarówno do użytku domowego jak i profesjonalnego m in. w szpitalach, obszarze spożywczym, przemysłowym i instytucjonalnym. Preparaty przeznaczone są do bezpiecznej dezynfekcji powierzchni mających kontakt z żywnością takich jak blaty kuchenne, lady, sprzęt AGD czy wózki sklepowe. Dzięki odpowiedniemu stężeniu alkoholu produkty Draseptan sprawdzą się idealnie również w przestrzeni publicznej do skutecznej i szybkiej dezynfekcji m.in. przystanków, autobusów, maszyn, poręczy, domofonów, a nawet sprzętów medycznych. Cała grupa produktowa Draseptan posiada niezbędne pozwolenia na obrót produktami biobójczymi.

Chemia budowlana - Fot. Dragon Polska
Fot. Dragon Polska

Oprócz standardowych opakowań z nakrętką, dla większej wygody zostały wprowadzone produkty z pompką do produktów przeznaczonych do dezynfekcji rąk oraz atomizerem dla asortymentu przeznaczonego do czyszczenia powierzchni. Dodatkowo w ofercie na środki do dezynfekcji Draseptan, znaleźć można opakowania typu pocket size – małe buteleczki 80ml oraz tuby 40ml.
REKLAMA:


Firma Dragon Poland jest producentem chemii budowlanej, motoryzacyjnej i gospodarczej, która działa od 1972 roku. Specjalnością marki Dragon są kleje i rozcieńczalniki, jednak asortyment firmy jest bardzo szeroki i zawiera kilka tysięcy pozycji. Dragon to 100% polski kapitał, który od prawie 50 lat rozwija i wdraża nowe rozwiązania technologiczne. Dlatego, aby wesprzeć polskie przedsiębiorstwo – wybieraj Draseptan!


Autor: Dragon - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.7)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Dragon
Nowości z firmy Dragon
Czytelnia firmy Dragon
Poradnik firmy Dragon
Copyright 2022 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt