chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » CEMEX Polska wyróżniony za najlepszej jakości produkty

CEMEX Polska wyróżniony za najlepszej jakości produkty

02.04.2020
Po raz trzeci firma CEMEX Polska otrzymała Złote Godło w ramach programu Konsumencki Lider Jakości w kategorii Cement, w uznaniu najwyższej jakości produktów i obsługi klienta oraz reputacji marki na rynku. Program Konsumencki Lider Jakości 2020 stanowi podsumowanie ogólnopolskich badań konsumenckich, które zostały przeprowadzone na próbie ponad 16 tys. konsumentów.

Chemia budowlana - Fot. Cemex
Fot. Cemex
Marki nagradzane w programie mogą otrzymać Złote, Srebrne lub Brązowe Godło. Respondenci, którzy oceniali marki w kategorii Cement, uznali, że produkty z oferty CEMEX odznaczają się bardzo wysoką jakością, a marka jest godna zaufania. Firmę CEMEX ponownie uznano za najbardziej rozpoznawalną wśród wszystkich marek cementu dostępnych na polskim rynku.

– Godło Konsumencki Lider Jakości to uznana marka konsumencka na rynku i cieszymy się, że drugi rok z rzędu konsumenci obdarzyli CEMEX zaufaniem. Niezmiennie kierujemy się w naszej działalności priorytetem, jakim jest zapewnienie najwyższej jakości produktów i usług. Tegoroczne zmiany w opakowaniach cementów workowanych CEMEX to odpowiedź na potrzeby naszych klientów. Dążyliśmy do tego, aby nowe opakowanie było nowoczesne, atrakcyjne i funkcjonalne. Chcemy, aby opakowania przyczyniły się do wygody zakupu i użytkowania, ale przede wszystkim, żeby zapewniły gwarancję najwyższej jakości dla naszych klientów – mówi Rafał Gajewski, Dyrektor Pionu Handlowego w CEMEX Polska.
REKLAMA:


Program Konsumencki Lider Jakości jest inicjatywą redakcji „Strefy Gospodarki”, niezależnego dodatku do „Dziennika Gazety Prawnej”. Na podstawie cyklicznie wykonywanych badań konsumenckich, opartych o zaawansowane metody badawcze i analityczne, program jest uznanym źródeł informacji na temat polskiego rynku produktów, czynników świadczących o wysokiej jakości wybranych produktów i usług, a także pozwala zaobserwować zmiany preferencji konsumentów z roku na rok.

CEMEX Polska należy do krajowej czołówki producentów cementu, betonu towarowego i kruszyw. CEMEX oferuje szeroką gamę cementów najwyższej jakości, produkowanych w cementowniach w Chełmie, Rudnikach oraz w Przemiałowni Gdynia. Od 2010 roku CEMEX posługuje się również znakiem „Pewny Cement”, który stanowi potwierdzenie najwyższej jakości produkowanych cementów oraz ochrony konsumentów przed wyrobami, które nie spełniają wymagań normowych.


Autor: Cemex - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Cemex
Nowości z firmy Cemex
Czytelnia firmy Cemex
Poradnik firmy Cemex
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt