chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Nowy katalog Termo Organiki dostępny online

Nowy katalog Termo Organiki dostępny online

31.03.2020
Największy producent styropianu oraz kompletnego systemu ociepleń udostępnił na swojej stronie internetowej nowy katalog produktowy, skierowany do inwestorów. W tym roku materiały do izolacji Termo Organiki prezentuje Tomasz Kuchar, wielokrotny rajdowy i rallycrossowy mistrz Polski, który dołączył do grona ambasadorów marki. Każdy, kto planuje prace ociepleniowe, znajdzie w katalogu przydatne informacje oraz porady.

Chemia budowlana - Fot. Termo Organika
Fot. Termo Organika
Lider rynku materiałów do izolacji na niemal 70 stronach katalogu produktowego na rok 2020 prezentuje pełny asortyment najwyższej jakości materiałów do ocieplenia, m.in.: 18 rodzajów płyt styropianowych, jak również poszczególne elementy kompletnego systemu ociepleń, takie jak tynki, kleje, grunty czy farby. Materiały Termo Organiki mają zastosowanie zarówno w domach jednorodzinnych, wielorodzinnych, apartamentowcach czy kamienicach, jak i budynkach użyteczności publicznej.

- Inwestorzy mają rozmaite preferencje i potrzeby w zakresie wyboru materiału izolacyjnego i wykończenia elewacji, dlatego aby jak najlepiej dopasować swoją ofertę do indywidualnych wymagań proponujemy różne wersje kompletnego systemu ociepleń – mówi Krzysztof Krzemień, dyrektor ds. technicznych Termo Organiki - Każdy system Termo Organiki ma krajową (AT) lub europejską (ETA) ocenę techniczną, jak również Rekomendacje Techniczne Instytutu Techniki Budowlanej. W naszym katalogu produktowym znajduje się dużo więcej informacji przydatnych podczas indywidualnego kompletowania systemu ociepleń, zwłaszcza na stronach od 16 do 21.
Przeczytaj również: Wielki sukces Omeny!

Mistrzowski Wybór


Planując termomodernizację domu już dziś warto kierować się wymaganiami, które w niedalekiej przyszłości będą standardem. Dlatego każdy inwestor, któremu zależy na pewnych rozwiązaniach oraz sprawdzonych materiałach wytwarzanych w oparciu o nowoczesne technologie i surowce najwyższej jakości, w najnowszym katalogu lidera rynku znajdzie coś dla siebie. Na stronach: 8-9 zostały przedstawione najważniejsze informacje na temat najbardziej popularnych materiałów izolacyjnych Termo Organiki, czyli oryginalnego styropianu w czarne kropki, tzw. DALMATYŃCZYKA oraz styropianów grafitowych z linii TERMONIUM, które charakteryzują się najkorzystniejszą lambdą.
REKLAMA:

Warto pamiętać, że Termo Organika w swojej ofercie posiada nie tylko materiały do izolacji, ale także pozostałe elementy kompletnego systemu ociepleń, takie jak np. tynki i farby elewacyjne. Paleta barw Colors of Termo Organika to aż 264 kolory, które można przetestować za pomocą wizualizera dostępnego na stronie internetowej. W katalogu został także opublikowany krótki wywiad z ambasadorem marki Tomaszem Kucharem, wielokrotnym rajdowym i rallycrossowym mistrzem Polski. Wywiad znajduje się na stronach: 6-7.


Autor: Termo Organika - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Termo Orga
Nowości z firmy Termo Organika
Czytelnia firmy Termo Organika
Poradnik firmy Termo Organika
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt